1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z uruchomieniem Soul Calibur 4 - wsteczna kompatybilność

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Zajczak1982, Luty 8, 2016.

1. Zajczak1982

Zajczak1982 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Mysłowice
    witam

Z racji, że mam problem z kontaktem przez BOK Microsoft opiszę tutaj swój problem, być może ktoś miał już z tym do czynienia. Do sedna - mam grę Soul Calibur 4 z mojej dawnej "360-tki", gra jest z polskiej dystrybucji, naturalnie oryginalna, płyta w miarę dobrym stanie. Gra od niedawna jest na liście wstecznej kompatybilności co niezmiernie mnie ucieszyło ale tylko na chwilę. Niestety po włożeniu gry do napędu wyskakuje komunikat jak w załączonym zdjęciu. Zrobiłem nawet przywrócenie ustawień fabrycznych aby spróbować wyeliminować problem ale nic to nie dało. Będę wdzięczny za każdą formę pomocy.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Banish

Banish Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    69
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zajczak1982 lubi to.
  4. Zajczak1982

Zajczak1982 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Mysłowice
    ale w ostatniej aktualizacji jestem pewien, że została podana ta gra jako nowy tytuł ze wsteczną kompatybilnością. Widocznie ktoś coś pomylił :-( Szkoda, muszę w takim razie czekać aż SC4 i SC5 zostanie uwsteczniony.

5. Banish

Banish Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    69
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zajczak1982 lubi to.
Wczytywanie...

Poleć forum