1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z usb i kinectimals....help!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dariuszxbox, Styczeń 4, 2013.

1. dariuszxbox

dariuszxbox Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Mam od niedawna konsolę TOTALNY ŚWIEŻAKi nie rozumiem kilku rzeczy, proszę o pomoc:
    Konsola z LT 3.0, 250GB, SLIM,
    1. Porty USB - nie widza pendriv,a. Sformatowany pod fat, 16GB.... wpinam nic. Nie widzi w ustawieniach, tak że nie mogę nawet sformatować pod XBOX.
    Zrobiłem wszystko co już wyczytałem na forum - wyczyściłem cache, sformatowałem ponownie - cisza. Co jeszcze mogę zrobić?
    2. Kilka gier, w tym KINECTIMALS - z uporem maniaka próbuje mnie logować a dokładniej mojego syna do usługi LIVE. Jeżeli tego nie zrobię,
    moge grać wyłącznie jako gość i nie mam zapisu postępu gry, co jest bezsensowne.
    Co już zrobiłem na podstawie info z forum:
    - zaktualizowałem profil
    - ponownie skalibrowałem Kinectg ID
    - wyłączyłem w opcjach logowanie do LIVE
    I nadal stoję w miejscu, czyli rozpoczynam od nowa jako gość.
    Proszę o pomoc.
    Dariusz

Wczytywanie...

Poleć forum