1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z usb!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez troll885, Wrzesień 8, 2011.

1. troll885

troll885 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sosnowiec
    Jako że szykuję się do przesiadki na nową konsolę,postanowiłem pozgrywać sobie savy na usb.Używałem kilku modeli,4-16gb.i za cholerę nie mogę żadnego skonfigurować z pokładu konsoli tak,żeby był używany jako pamięc masowa.Za każdą próbą wychodzi komunikat że próba dostosowania urzadzenia nie powiodła się,i zeby użyć innego.WTF?!

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    a probowales wszystkich portow usb?

4. troll885

troll885 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sosnowiec
    Wszystkich.Dodatkowo wczesniej formatowałem je przez kompa na różne sposoby.Raz się udało,ale przy próbie zgrywania czegokolwiek na pena znowu wywaliło że trzeba "dostosować urządzenie"

5. cypriannfs

cypriannfs Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    Może coś z portem XBOXa masz nie tak.

6. troll885

troll885 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sosnowiec
    Tez tak myslalem,ale wlozylem czytnik kart z micro sd 2gb,i wszystko elegancko dziala.Zaden pendrive,tylko karty.Dziwne,ale przynajmniej zachowam savy...

Wczytywanie...

Poleć forum