1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z usb!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez troll885, Wrzesień 8, 2011.

1. troll885

troll885 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sosnowiec
    Jako że szykuję się do przesiadki na nową konsolę,postanowiłem pozgrywać sobie savy na usb.Używałem kilku modeli,4-16gb.i za cholerę nie mogę żadnego skonfigurować z pokładu konsoli tak,żeby był używany jako pamięc masowa.Za każdą próbą wychodzi komunikat że próba dostosowania urzadzenia nie powiodła się,i zeby użyć innego.WTF?!

2. Lotnik421 Xbox One

3. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    a probowales wszystkich portow usb?

4. troll885

troll885 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sosnowiec
    Wszystkich.Dodatkowo wczesniej formatowałem je przez kompa na różne sposoby.Raz się udało,ale przy próbie zgrywania czegokolwiek na pena znowu wywaliło że trzeba "dostosować urządzenie"

5. cypriannfs

cypriannfs Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    Może coś z portem XBOXa masz nie tak.

6. troll885

troll885 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sosnowiec
    Tez tak myslalem,ale wlozylem czytnik kart z micro sd 2gb,i wszystko elegancko dziala.Zaden pendrive,tylko karty.Dziwne,ale przynajmniej zachowam savy...

Wczytywanie...

Poleć forum