1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z ustaleniem daty konsoli

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez spec1345, Sierpień 18, 2010.

1. spec1345

spec1345 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    Witam mam mianowicie taki problem nie jestem wstanie ustalić daty produkcji swojej konsoli i płyty głównej , która kupiłem konsola jest używana naklejka jest niestety z tylu zdrapana jedyne co udało mi się ustalić jest to jaki po siada napęd mianowicie jest to : Hitachi HL GDR-3120L , po wyglądzie wewnętrznym tacki z tego oto zdjęcia dokładnie ten napęd po środku

Uploaded with ImageShack.us

tzw teraz jestem w kropce bo jak się okaże ze to xenon to chyba się załamie , z tego co wyczytałem na forum to najbardziej awaryjny sprzęt a nie chce się wkopać i ewentualnie jeszcze sprzedać jak będę mógł , wersja konsoli to Premium z 20 GB dyskiem ale wykrywa mi tylko 13,9 GB powierzchni całkowitej dysku . Jutro jeszcze wrzucę zdjęcia z wejścia na zasilacz i naklejki z samego zasilacza , zasilacz ma przepięcie na polska wtyczkę do gniazda prądu więc zakładam ze konsola była sprowadzana z Anglii bo ma angielska wtyczkę kontaktowa . Z góry dziękuję za ewentualna pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. spec1345

spec1345 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    Przepraszam za podwójny temat przez przypadek od swierzylem stronę w przeglądarce

Wczytywanie...

Poleć forum