1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z ustawieniem dzwięu 5.1 z X Pudła.

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Drey, Październik 23, 2011.

1. Drey

Drey Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich.
    Ostatnimi czasy zakupiłem kartę dźwiękową Sound Blaster Audigy 2 NX w celu uzyskania dzwięku 5.1 z X Pudła. Niestety nie potrafię jej odpowiednio ustawić. Podłączyłem klocka do karty toslinkiem ale dźwięku przestrzennego jak nie było tak nie ma ;/ Gdy ustawiam X'a na cyfrowe stereo to dźwięk jest ale jak przestawię na Dolby 5.1 to nic nie słychać. Więc tu zaczyna się moja prośba: ktoś z was podłączał kiedyś taki zestaw z pozytywnym skutkiem? Może jest jakieś dodatkowe oprogramowanie oprócz sterowników ze strony Creativa które jest w stanie dekodować sygnał na Dolby Digital? Sugestie mile widziane :)
    Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Drey

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No proszę was. Tyle osób się wypowiadało na temat jak to dobrze kupić Audigy 2nx albo Extigy żeby podłączyć 5.1 w xboxie a nagle nikt nie wie jak?

Odświeżanie możliwe tylko po upływie 24 // MrDraiger

4. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Ja tam mam Z-5500 ale nie wiedziałem że podłączenie xboxa do input a głośników do output to filozofia? Może masz coś uszkodzone? Sprawdzałeś z innym sprzętem bo ja w logitechach nic nie konfiguruję. Wystarczyło podłączyć a głośniki same wykrywają 5.1

5. Drey

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Bo głośniki domyślnie są do dekodowania dzwięku. A w blasterach dekoder trzeba jakoś uruchomić ;/

6. Drey

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Problem wciąż nie rozwiązany :-(

7. Killjoy

Killjoy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    A więc, ja uważam że masz coś w sterownikach nie halo. Napisz mi co masz we właściwościach dźwięku w Windowsie. Ja mam podpięte wszystko pod kartę muzyczną xonara a xboxa przez HDMI, moje ustawienia wyglądają tak:

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting Czyli u Ciebie urządzeniem domyślnym byłaby karta dźwiękowa, a domyślnym urządzeniem komunikacyjnym SPDIF. Nie jestem pewien czy to zadziała, ale sprawdź.

8. oleja12

oleja12 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    ostrów
    tez mam problem z uzyskaniem dolby jedyne co moge to cyfrowe stereo ale mam sound blastera x fidality myslaem zeby kupic przejsciowke z spdif na rca i tym wejsciem sporbowac moe bedzie dolby a nie tylko cyfrowe stereo

Wczytywanie...

Poleć forum