1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z usunięciem 1000g po podłaczeniu konsoli do xbox live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bombel11, Październik 31, 2011.

1. bombel11

bombel11 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Problem polega na tym że miałem calaka z NFS MOST WANTED i jakieś 3 tygodnie temu po raz pierwszy podłączyłem konsole do xbox live na darmowy miesiąc...po podłączeniu konsoli i skonfigurowaniu Xbox live zniknął mi ten calak znaczy piszeodblokowano 15/15 achievementów ale zamiast 1000/1000 mam 0/1000 a wszystkie ikonki achików mam kolorowe ...zresztą po uruchomieniu tej gry teraz mam wszystkich przeciwników pokonanych co za tym idzie 2 raz nie mogę się z nimi scigać chyba ze gra od nowa...i to nie tylko z ta grą mam taki problem bo z Gears of war 2 znikły mi pkt i z Fight Night Round 3 tez z tym ze tam nie miałem calaków i strata nie jest aż tak dotkliwa. Stąd moje pytanie czy można jakoś to naprawić? Czy ktoś miał podobny problem? Z góry dzięki za odpowiedż i pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    pierwszy raz sie spotykam z takim problemem.

Spróbuj nabić jakiekolwiek osiągnięcie w FNR3 lub GOW3 i wtedy zaktualizuj ale nie wiem czy da sie coś z tym zrobić.

4. ArniHell

ArniHell Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Usuń profil i go odzyskaj, Powinno pomóc.

5. bombel11

bombel11 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    po usunięciu profilu i ponownym odzyskaniu wszystkie odblokowane ikonki achivementów z NFS Most Wanted zrobiły się zablokowanymi pucharami dalej pisze 0/1000 ,pkt mi nie przywróciło i coś czuje ze po tym zabiegu szanse na odzyskanie poprawnego stanu rzeczy są już równe zero także dzięki ArniHell za pomoc ale zamiast polepszyc to chyba pogorszyło sytuacje dodam ze save na którym zrobiłem calaka dalej jest i jak załączyłem NFS a po tym zabiegu dalej mam w grze wszystkich przeciwników pokonanych. Ktoś ma jakiś inny pomysł jak to rozwiązać?

6. Squashik

Squashik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    ok. Jasła
    Chciał dobrze zresztą sam myślałem o takim rozwiązaniu. A jak Ci nie pasuje to po co dajesz to na forum skoro potem zwalasz na innych. Przecież nikt Ci nie kazywał robić tak jak mówił ArniHell. Twoja konsola , twoja sprawa , twoje decyzje...

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk

7. bombel11

bombel11 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    1 sprawa Squashik to nie dopisuj ze zwalam winą na ArniHell za to ze jego pomysł nie był trafny. Podziękowałem i tyle , a co do Ciebie to co wniosłeś swoim postem do tematu? Po co się wypowiadasz w temacie jak nie masz nic w nim sensownego do dodania no chyba ze chcesz zaistnieć jako obrońca uciśnionych i szukasz kolegów :D pozdro

8. ArniHell

ArniHell Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeśli pogorszyłem sprawę to sorry, ale zawsze jak komuś nie nalicza osiągnięć lub same znikają to usuniecie i pobranie profilu od nowa pomaga wiem to po sobie.

9. bombel11

bombel11 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nic nie szkodzi dziwne to jest ciekawe czy da sie jeszcze cos z tym zrobic...

Wczytywanie...

Poleć forum