1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z vendor mode liteon dg16d4s FW0401

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez jacis, Listopad 5, 2011.

1. jacis

jacis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam!

Mam problem jak w temacie,prosze o pomoc bo nie moge sobie poradzic z tym napedem.Naped ma wgrany LT+1.92 i zrobiony drill.Podlaczylem naped do kontrolera SATA VIA na PCI napiecie podlaczylem przez Probe v3 i w JungleFlasher naped jest wykrywany jednak nie moge przejsc do vendor mode.
    Mam jeszcze pytanie nastepujace,przylutuwalem rezystor 10 ohm tak jak na zdjeciu w opisie i nie bardzo wiem,przylutowany rezystor przylozyc do wacika na drillu? czy jeszcze dodatkowo w inny punkt? oraz czy JungleFlasher musi byc uruchomiony razem spIunlock.exe? poniewaz jak go uruchomie mam ata timeout status51 waiting for a drive repower - odlaczam zasilanie i wlaczam i dalej ten sam komunikat.

bardzo prosze o pomoc
    dzieki

2. Lotnik421 Xbox One

3. jacis

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Nikt nie wie?

4. piko37

piko37 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zgorzelec
    po 1 rezystor 100 ohm jak coś do drilla ale jest Ci on nie potrzebny. Wacik nasączasz i przykładasz do miejsca gdzie jest zrobiony drill bez przykładania rezystora. Flashowałes juz kiedyś napęd od xboxa na Twojej płycie głównej?

5. jacis

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Nie flashowalem.Jak rozumiem nie musze nic lutowac? wystarczy wacik z alkoholem na drill?Plyte glowna mam troche wiekowa MSI na nforce2 do tego kontroler SATA na PCI - VIA.A jest mozliwosc odblokowania pod DOS?

pozdro

Wczytywanie...

Poleć forum