1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z Verbatim Printable

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Saintx, Maj 13, 2015.

1. Saintx

Saintx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Sanok
    Witam mam problem z nagrywaniem gier na płytach Verbatim Printable, zwykle nagrywałem na zwykłych Verbatimach a teraz postanowiłem spróbować na Printable i podczas nagrywania wyskakuje błąd "same drill as before" po czym przerywa nagrywanie a płyta jest spalona, co to jest i co można z tym zrobić ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Saintx

Saintx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Sanok
    No już muszę nagrywać jak je mam spaliłem już 5 płyt bo wciąż nikt mi nie powiedział co znaczy "same drill as before..."

4. zibi_07

zibi_07 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nic z tym nie zrobisz. Te płyty posiadają inną powierzchnię (materiał) nośnika (w stosunku do "normalnych" Verbatimów). Bardzo słabo (a przeważnie wcale) poddają się overburningowi (stąd komunikat). Możesz natomiast na nich nagrywać gry w XDG2 (te starsze). Możesz też na nich nagrać np. ślub szwagra i ładnie wydrukować obrazek na wierzchu ;-)

Wczytywanie...

Poleć forum