1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z Voice Chatem !

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Ankoholik, Luty 11, 2010.

1. Ankoholik

Ankoholik Xbox One Xbox One Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Białystok
    Witam ,mam dośc nietypowy problem

Zakładam grupę xbox live party ,wykrywa mi głośniczek ,ale nie ma żadnej reakcji gdy gadam,ja słyszę wszystkich ,nikt nie słyszy mnie.(tak samo na rozmowie prywatnej!)

Headset jest na 100% sprawny, konsole testowalem na 2 headsetach i 2 padach.
    Gdy nagrywam wiadomość głosową to po jej odsłuchaniu słyszę swoje nagranie więc jest OK.

Co to moze być za przyczyna i jak ją rozwiązac? Na zagranicznych forach znalałem podobny temat ,ale z 2007 roku i gość się upierał,że to wina ROUTER'a ,ale ja od 2 miesiecy korzystał z tego ROUTERA a problem jest dopiero od dzisiaj więc co moze byc nie tak?

Dostałem email od mojej firmy internetowej,ze zmienili konfiguracje sieci itp renowacja więc to moze ich wina? Albo przychodzi mi na myśl ,że moduł RF pada ,ale z drugiej strony słysze moje nagrania więc chyba RF jest OK? PO poradziecie,pozdro

PS: Połączenie internetowe mam OK ,net 25 MB/s ,otwarte porty itp.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ankoholik

Ankoholik Xbox One Xbox One Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Białystok
    Problem rozwiazany, poprostu MIKROFON SAM SIE WYCISZYŁ.Jakiś glitch ,to przestrzegam

4. Coolin

Coolin Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie chce rozpoczynać nowego tematu więc się podpinam wszystkich podczas rozmowy słyszę bardzo dobrze.Natomiast mnie albo nie słychać w ogóle albo przerywa i nie wiadomo co mówie. Mik sprawdzałem nagrywając wiadomość głosową i wszystko elegancko.Co może być problemem??

5. kubax360

kubax360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zgierz
    Wiesz problemem moze byc szybkosc neta... jak np masz włączony komputer i coś smazysz na nim, i włączonego xboxa to moze troche zmulac, ja mam neta 8 i mi własnie muliło. Jesli ludzie którzy są w party nie mają headseta tylko słyszą Cie przez głosniki to tez mogą cie zle słyszec. i sprawdz czy w regulacji głosnika masz na maxa ;)

6. Coolin

Coolin Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No z łączem to raczej wszystko OK

Wszystko było ok tylko od jakiegoś czasu coś się zwaliło przed chwilą byłem u szwagra z padem i headsetem i działa ok.Centralnie słyszą mnie jak robota :D nie wiem co może być przyczyną.Konsola dobrze skonfigurowana także nie wiem o co kamon :/

7. val00r20

val00r20 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odkopałem stary temat, a że tematyka podobna więc napiszę tu. Mam problem z voice chatem w xbl. Wysyłanie wiadomowści głosowych działa poprawnie, ale za nic niemogę się połączyć do rozmowy ze znajomym. Nie mogę również dołączyć do grupy, którą stworzył kolega. Miał może ktoś taki problem??

8. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    na pewno masz golda? od jakiego czasu nie możesz się dołączyc do grupy?

9. val00r20

val00r20 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Problem rozwiązany, wina leżała po stronie internetu. Teraz jest już wszystko ok.

Wczytywanie...

Poleć forum