1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z Walking Dead

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez gawior, Styczeń 28, 2014.

1. gawior

gawior Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Mam obraz płyty z xbox360iso.pl
    Na początku uruchomiłem grę z dysku z folderu GAMES, ale zablokowane są epizody.
    Następnie wrzuciłem zawartość folderu content ( znajdował się w folderze z grą ), czyli folder "0000000000" do content na dysku. Po tym jak uruchamiam grę, to nic się nie dzieje i po 2-3s ładuje mi się FSD 3 na nowo.
    Wrzuciłem także prosto do content zawartość folderu "0000000000" ( bez folderu "0000000000" ), ale sytuacja wygląda tak samo.

Jest jeszcze folder "$TitleUpdate", a w nim kolejny folder i w nim plik o nazwie "tu00000006....... "
    Próbowałem go wrzucać w różne miejsca ( w folderach i bez, tworzyłem folder "000B000" ), ale nic z tego.

Wie ktoś może gdzie i które pliki/foldery mam wrzucić ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Content z obrazu:
    Content \ 0000000000000000 \ title id gry \ 00000002 \ tutaj pliki
    Title Update:
    Content \ 0000000000000000 \ title id gry \ 000B0000 \ tutaj plik TU

Następnie spróbuj odblokować content w XM360.

4. gawior

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Tak właśnie próbowałem robić

W plikach z grą w folderze 0000000000000000 jest folder jak mniemam z ID gry i w nim są foldery 00000002 oraz 000D000.
    To powyżej kopiowałem do content na dysku z zachowaniem odpowiedniej struktury folderów. Utworzyłem także nowy folder o nazwie 000B000 i do niego dałem TitleUpdate

Natomiast nie rozumiem stwierdzenia
    , a konkretniej co to jest XM360

5. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  6. gawior

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Zrobiłem jak radziłeś. Po operacji w XM360 wyskoczył monit, że odblokowano 5 DLS ( 2,3,4,5 epizod i 400 days ), ale problem z odpalaniem dalej sprawia problem.
    "Gra" z plikiem default.xex jest w folderze GAMES na dysku. Widnieje w FSD3 w "Gry Xbox 360" i kiedy pliki skopiowane są do content, to po kliknięciu na ikonę gry ładuje się na nowo FSD3
    Jak epizody były w folderze z grą w GAMES, a nie w content, to gra się uruchamiała normalnie, ale epizody były zablokowane.

Natomiast jak wejdę w content, w folder z grą ( 000D0000 ) i odpalę znajdujący się plik, to gra odpala. Po przejrzeniu epizodów jest napis "PLAY", a nie "Coming Soon".
    Jak wejdę w epizod 1, to uruchamia się gra od momentu kiedy miałem nie odblokowane epizody ( od początku ). Natomiast jak dam epizod 2, czy 3 to wyskakuje coś że chcę pominąć poprzednie episody ( daję TAK ). Pojawia się ekran ładowania i po chwili czarny ekran na sekundę, a za nim napis " The Walking Dead - press start" , czyli tak jakbym uruchomił dopiero co grę.
    Dodam że w menu cały czas mam "unlock episode 1".

Wczytywanie...

Poleć forum