1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z wariującymi Padami - jak je naprawić ??

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez oranos7, Grudzień 17, 2013.

1. oranos7

oranos7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Posiadam 4 pady z bardzo ładnymi obudowami, niestety jest cos nie tak z płytkami. Pady wariują, same skręcają w prawo lub gubią połączenie (to nie uszkodzenia mechaniczne). Czy macie pomysł co najczęściej w nich się psuje i jak je naprawic ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dimen

Dimen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Skarżysko-Kamienna
    Z tego co tu kiedys wyczytalem to chyba nie kwestia pada a jakies czesci w konsoli podobno groszowe sprawy

Wysłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

4. oranos7

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Niestety to nie wina konsoli , te pady są uszkodzone, konsola na sprawnych padach działa bez problemu :)

5. DARREK

DARREK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    L-ca
    Można jeszcze spróbować rozebrać pada i go przeczyścić. Możliwe że pomoże. Swoją drogą może to być wina elektroniki, gumki zawierającej ew. Wytartych ścieżek lub brudu

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2

6. kobek66

kobek66 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    JG
    Spróbuj rozkręcić pada, ściągnij analogi i najpierw przeczyścić sprężonym powietrzem a potem kup cleanser pr i napsikaj do środka i poruszaj analogami kilka min i skreć pada powinno pomuc ale nie gwarantuje sukcesu.

Wysłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

7. oranos7

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dzieki, Pady juz mam rozebrane, 2 sztuki udało mi się naprawić, faktycznie jakis nalot na płytce sie zrobił, po porządnym przeczyszczeniu zaczęły działąć, przy tych 4 szt jednak czyszczenie nie pomaga, chociaz robie to wacikiem, nie mam zadnego sprężonego powietrza :)

Wczytywanie...

Poleć forum