1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z Watch Dogs

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez munigucio, Czerwiec 15, 2014.

1. munigucio

munigucio Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, (RGH) pobrałem wczoraj 16 GB Watch Dogs, zrobiłem dokładnie wszystko z tego poradnika:
    HTML:
    http://xboxforum.pl/pomoc-19/watch_dogs-tymczasowy-fix-dla-posiadaczy-rgh-spolszczenie-195685/
    potem spolszczyłem - jest to ukazane kilka postów niżej. Elegancko zrzuciłem na pena i podłączyłem. Zrzuciłem na dysk zewnętrzny, wchodzę przez xex menu potem w gry i gdy próbuję odpalić to wyskakuje:[​IMG]
    Czytałem troszkę na ten temat i wyszukałem że wymagana wersja 1657 ja mam: [​IMG]

Teraz pytanie czy to to jest powód i pytanie, czy da się zaktualizować dasha bez lutowania innego chipu. Lub jest inne rozwiązanie - proszę o pomoc i ewentualne instrukcje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kizo

Kizo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    146
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Zary, Poland
  4. munigucio

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zaktualizowałem do 16537 wszystko ładnie, lecz nadal ten sam błąd przy Watch Dogs :( Proszę o inne propozycje.

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Wrzuc najnowszy soft 16747

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

6. munigucio

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Można prosić o sprawdzoną aktualizację? (16747) - w poradniku ( http://xboxforum.pl/artykuly-196/aktualizacja-dashboardu-rgh-jtag-przez-xebuild-175366/ ) był link od mikovitz ładne zapakowane. Widziałem dużo poradników w innych językach i obawiam się że coś wpłynie np. na język itp.

Druga rzecz po wgraniu tego 16537 przy wyłączonej konsoli, co jakiś czas świeci się dioda zielona ( przy przycisku do włączania ) na 2 sec i znika - normalka czy jakieś komplikacje?

7. Boloyang

Boloyang Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    KrakĂłw, Poland, Poland
    Witam,
    podepnę się pod wątek żeby nie tworzyć nowego. Mam problem z aktualizacją dash'a do 16747. Robię to pierwszy raz i wg instrukcji na stronie GUIDE: How to update your JTAG/RGH Xbox 360 kernel/dashboard using xeBuild GUI . Zrzuciłem nand, ściągnąłem xeBuild i natrafiłem na ścianę, po naciśnięciu "Generate hacked image" wywala mi komunikat:

ustawienia mam takie:

Z góry dziękuję za pomoc

8. munigucio

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zrób według tego http://xboxforum.pl/artykuly-196/aktualizacja-dashboardu-rgh-jtag-przez-xebuild-175366/ chwilka roboty i masz - nie trzeba się bawić w żadne wyciąganie nandu.

Wczytywanie...

Poleć forum