1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z Wave

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez Salzman, Kwiecień 12, 2010.

1. Salzman

Salzman Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam was,

mam maly problem a oto i on,

sciaglem gre z wave 4 ale umnie nie czyta gier bo mam stare oprogramowanie i tak przerobilem gre na wave 2 i nic dalej musze wsadzac activate.iso dlaczego ? czy moze przerobic na wave 3 ? nie wiem jaki mam naped ale wiem ze on ma wgrane oprogramowanie przed tym co wyszlo teraz czyli chyba 1.61 bo mam napet samsunga i starszego softa byl on aktualizowany w sierpniu 2009 a w pazdzerniku -chyba - wyszla nowsza ale nie jestem pewny czy to 1.61

2. Lotnik421 Xbox One

3. maniekmaniu

maniekmaniu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    1.61 na pewno nie masz bo obsługuje wave4. Być może masz 1.6 l Spat**** grę do wave3.

4. arturwiecki

arturwiecki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    kosmos
    masz wawe3

Wczytywanie...

Poleć forum