1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z wczytywaniem i instalacja gier pod LT 3.0

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez DJ Lectroluv, Marzec 19, 2013.

1. DJ Lectroluv

DJ Lectroluv Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wieluń
    Jak ww. Mam dash 206203 bodajże , jak dobrze pamiętam , napęd philips lite-on model dg 16D2S 74850C
    LT 3.0 gdyż Crysis 3 mi działał po 8 razie instalowania do 49 % zaprzestałem i włączyłem grę o dziwo udało mi się , lecz nazajutrz już nie miałem tyle szczęścia fifa 13 w ogóle mi nie działała , zarówno AC Brothererood , NFS.
    Działa normalnie FMS 3 , Wolfenstein
    Jak już koledzy się wypowiadali problem był z szmatka lub nie obsługiwana płyta (tylko przy fifa13)

Zaznaczam że mój kolega miał w tym samym dniu przerabianą konsole na LT 3.0 I ma x360 premium wszystko jak ja , lecz w jego przypadku gry mu działają wiec odrzucam myśl o złej weryfikacji imburnem

Więc moje zapytanie kieruje w waszą stronę, czy to laser i muszę go wymienić, czy cały napęd bo raczej nie może być problem z grami, czy też z płytami dodam ze są to Verbatim

rozbierałem go czyściłem laser, czyściłem podręczną pamięć zrobiłem wszystko co znalazłem NA FORUM.

Nie chciałem wam zawracać bani lecz nie mam już pomysłów, a wole w ostateczności zmieniać coś manualnie ... , ...

pzdr. ŚWIEŻY ADAM

2. Lotnik421 Xbox One

3. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    gry nagrane przez kumpla dzialaja u ciebie?

4. DJ Lectroluv

DJ Lectroluv Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wieluń
    jak już napisałem nie działają jak powinny

tomb raider nie moge zainstalowac ale graćmogę chociaż mi się zawiesza hitman tak samo

5. wafel23

wafel23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    GreenBeach
    nagrywasz zwykla nagrywarka?

6. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    Jak zwykla nagrywaj clonem cd img burn jest raczej do ihas. I jak zwykla to nagrywasz z prog paytools?

Wczytywanie...

Poleć forum