1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z wgraniem dashboardu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez heniutek, Listopad 21, 2010.

1. heniutek

heniutek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

wgralem sobie najnowszy dashboard ale chcialbym zainstalowac jednak wersje 2.0.1999.0 i problem jest tego typu ,ze konsola nie uruchamia aktualizacji ani z pendrivea (FAT32) ani z plyty. Ma ktos jakis pomysl jak zrobic zeby konsola widziala ta aktualizacje?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    nie da sie cofnąć aktualizacji z nowszej do starszej - przepadło ....

4. heniutek

heniutek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a co stracilem przez to ze zainstalowalem nowsza?

5. ATi

ATi Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Milanów
    Tak właściwie to nic po za tym że po odpaleniu AC:B NFS, HP, Fable 3 oflaguje ci konsole

6. heniutek

heniutek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam ixtreme 1.6 i naped lite on, nie dzialaja mi takie gry jak COD: Black Ops. Red Dead Redemption, na innej konsoli dzialaja. Od czego to zalezy?

7. P4wlut3K

P4wlut3K Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    U mnie na tej samej konfiguracji wystarczyło użyć activate.iso i COD:BO zadziałał

Ja natomiast mam inny problem z aktualizacją. Konsola, podczas niej, zacięła się i ciągle chce płytę ale ponowne wkładanie nic nie daje. Nie mogę włączyć normalnie konsoli bo ciągle wyświetla się ten ekran. Włącznie z przyciskiem do parowania pada nic nie pomogło. Aktualizację zacząłem robić z płyty z NfS HP

8. heniutek

heniutek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Sproboje z ta plytka iso. A sproboj zgrac ta aktualizacje na pendrive, wyjmij plyte, podlacz pendrivea i wlacz konsole.

9. P4wlut3K

P4wlut3K Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tylko że ja w międzyczasie uświadomiłem sobie że nie mogę zrobić aktualizacji bo dostane najnowszy dash i w konsekwencji flagę. Dlatego też chciałbym jakoś przerwać ten proces i normalnie uruchomić konsole. Poczekać na LT+ a na razie grać w starsze gry. Bo puki co to konsola zachowuje się jak warzywo. Może jest jakaś magiczna kombinacja klawiszy która robi "restart" i wychodzi z trybu aktualizacji.

Nie wiem jaka jest wersja dasha bo nie mam jak sprawdzić ale ponad rok temu była w serwisie i dostała wtedy najnowszego dasha i nigdy nie była podłączona do neta, wiec dash nie jest najświeższy. Może warto spróbować zaktualizować do wersji 2.0.8955.0 z tego poradnika, jeśli ta wersja jest nowsza od posiadanej to powinna ją połknąć.

10. heniutek

heniutek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zadaj pytanie w odrebyn temacie co mozna z tym zrobic, a jak nie da rady nic zrobic to pewnie bedziesz musial przejsc sie z konsola do serwisu.

Wczytywanie...

Poleć forum