1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z wgraniem FW

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez anchol, Październik 6, 2011.

1. anchol

anchol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    witam piszę poniewaz nie moge sobie poradzic z wgraniem FW. Siedzę juz nad tym ladne pare godzin i nic caly czas ten sam problem.
    Mam naped BenQ z LT+ wgranym.
    na samym poczatku wydobylem sobie klucz i zapisalem na kompie i w programie rowniez mi zapisalo. Jednak w czym problem, robie wszystko jak w poradnikach z przygotowaniem software'm do wgrania i zapisuje i proboje po tym odpalic jakas gierke.
    Co sie okazuje za kazdym razem i jaka gre bym nie wlozyl wyskakuje mi okienko XBOX i odtworz, przewin itp.itd wogole nie wczytuje. Naped w JF normalnie odczytuje wszystko tak samo przy okienku Key mam verifed. Roznymi sposobami juz probowalem to wgrywac i za kazdym razem nic. Raz z Lite-on erase a innym razem z zwyklym Benq unlock->intro/device ID -read i potem write i nic.
    Czekam na szybka odpowiedz z gory dzieki . Rowniez sory za pisowanie ale zdenerowany juz jestem tym kilkugodzinnym robieniem tego i nie wyrabiam ; )

Wczytywanie...

Poleć forum