1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z wgraniem lt 3.0 do napędu benq

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez zwirek108, Maj 20, 2013.

1. zwirek108

zwirek108 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam niedawno próbowałem wgrać nowe lt 3.0 do napędu benq napęd był wcześniej przerabiany i miał lt 2.0 przerabiałem napęd programem JungleFlasher i gdy wrzucam Firmware LTPlus-0442-v3.0.bin to dalej mi wyświetla ltplus 2.0 czy tak ma być czy robię coś złe? Dodam ze konsola to fat i mam chyba najnowszego dasha bo ostatnio aktualizowałem. Prosił bym o dokładne wytłumaczenie bo nie jestem specjalista w tych sprawach. Z góry dziękuje za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Asuna

Asuna Dziewczyna Dziewczyna XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    84
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Wrocław
    Skoro nie jestes specem to może nie baw sie sam i poproś profesjonalistę
    I po co ci lt 3.0? ja siedzę na lt 2.0 i git

4. Megaton90

Megaton90 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Legnica
    Może chce grać "bezpiecznie" na live

5. zwirek108

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Bo mam jeszcze jedna konsole tez przerobiona ale nie wiem jakie jest wgrane lt i jak kupowałem ta przerobiona konsole to gość mi dorzucił parę kopi które na tej kupionej działają wszystkie a na moim na niektórych wyskakuje komunikat "płyta nieobsługiwana" i możne jak wgram lt 3.0 to będą chodziły.

6. Asuna

Asuna Dziewczyna Dziewczyna XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    84
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Wrocław
    Włóż płytę do kompa i przepuść przez abgx. Zobaczymy jakie topology

7. tel

tel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    134
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Ściągnij sobie najnowszą wersję jf, w którejś wersji tak właśnie było że zamiast lt plus 3.0 wyświetlało 2.0.

1 osoba to lubi.
  8. zwirek108

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeszcze jak byś napisał co mam sprawdzić w tym programem do było by dobrze. Nigdy nie używałem tego programu. I sprawdzenie pokaże jakie muszę mieć lt żeby odpaliło grę?

Dzięki "tel" miałeś racje zainstalowałem nowsza wersje i pokazuje lt+3.0. Mam jeszcze taki problem ze posiadam konsole fat tez z napedem benq ale padl mi laser i chcial bym wymienic naped na samsunga bo mam akurat taki i czy da sie to zrobic za pomoca JungleFlasher wyciagnac klucz z benq i wgrac do samsunga?

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

9. adamrz

adamrz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Elbląg
    zakładka FIRMWARE TOOL -> Manual Spoofing -> wpisujesz klucz ręcznie albo ładujesz plik key.bin

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum