1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z wgraniem patcha PES 2014

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez przemoo90, Grudzień 8, 2013.

1. przemoo90

przemoo90 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam. mam problem z wgraniem patcha. Zamieniam te dwa pliki z tego patcha w grze (Data0001 and Data0002) i gra nie działa.

PES 2014 V 1.0 Patch [ Xbox 360 ] - YouTube
    -=SETH=-// Wymoderowano
    Ewentualnie jeszcze chciałbym wgrać tego patcha, który zmienia nazwy drużyn.
    Tylko gdzie wrzucić ten plik 99 - Team.bin.unzlib ?

-=SETH=-// Nie wklejaj linków do torrentów...

sorki za link do torrenta. dziś "ożyły" linki do patcha orso6 Wymoderowano . Pobrałem wszystko jak trzeba wrzuciłem przez horizon na kompie podpiąłem do xboxa pendrive i przeniosłem piki do odpowiednich folderów.(tak jak były poukładane po podpięciu na pendrive) Jednak włączam grę i nic. Zależy mi najbardziej na poprawnych znaczkach, strojach i nazwach drużyn.

Taką instrukcję daję autor:

READ ME:

Put TU 5 in:

Hdd1/Cache

You have to put the "dt50_001.cpk" here:

hdd1/ content/ 0000000000000000/ 4B4E0856/00000001/

Put the OF in this folder:

hdd1:\Content\YOURS ID HDD CONSOLE\4B4E0856

If you have an original or LT 3.0 console, you have to use Horizon to apply my patch.

1) Erase your old or original DLC1, but leave your original DLC 2
    2) Apply TU 5 with Horizon
    2) Apply my dt50_001.cpk
    3) Apply my option file (EDIT.bin)
    4) Copy my edited playlist in your usb stick

Czy ten plik dt50_001.cpk to jest coś takiego jak dlc? czy to jest całkiem coś innego. Po wrzuceniu tych plików próbowałem jeszcze skanować xm360 ale nie widzi żadnych plików PESA.
    i zastanawia mnie jeszcze punkt "1) Erase your old or original DLC1, but leave your original DLC 2" o co tutaj chodzi gdzie usunąć stare dlc?

Jedyne co wydaję mi się, że widzi to TU, które pojawia się jak wcisnę zakładkę zarządzanie TU.

Na pewno ktoś wgrywał jakieś patche. Prosiłbym bardzo o pomoc, ponieważ chciałbym pograć sobię ligą angielską.

Info orso6// Nie pisz posta pod postem używaj opcji edytuj.

Wczytywanie...

Poleć forum