1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z wgraniem topologii w grze crysis 3

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Krzysztof Gołaszewski, Luty 23, 2013.

1. Krzysztof Gołaszewski

Krzysztof Gołaszewski Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam problem z wgraniem topologii pod lt 2.0 do gry crysis 3 za pomocą xbox backup creator, na wszystkie inne gry które posiadam wgrywa się bez problemu mam tylko problem z crysis 3,wyskakuje komunikat odmowa dostępu,jeśli ktoś miał ten problem to proszę o pomoc.Gra była ściągnięta pod lt 3.0

2. Lotnik421 Xbox One

3. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Wiem, że to Ci mało pomoże, ale najlepszym wyjściem będzie przejście na LT+ v3.0.
    Na chwile obecną mógłbyś spróbować na innym komputerze, widocznie coś się gryzie z obrazem.

Zgraj obraz + wszystkie potrzebne rzeczy na jakąś pamięć i spróbuj u znajomego. ; )

Wczytywanie...

Poleć forum