1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z wgrywaniem gier na dysk

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Anna Chruściel, Styczeń 8, 2013.

1. Anna Chruściel

Anna Chruściel Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Darłowo, Poland
    Czesc. potrzebuje waszej pomocy od jakiegos tygodnia mam slima z rgh wrzuciłam do niego dysk 320gb wdało mi sie wrzucic 10gier i tu zaczeły sie problemy. Wiec tak:
    Mam dysk 250g WD ktory jak na moje oko po podłaczeniu do kompa smiga wszytko wykrywa i wogole. Kiedy wrzuce gre na niego przerobiona juz na GOD podłaczam do konsoli nie wykrywa go wszystko robiłam według poradników dysk jest sformatowany na fat32 ja juz jakims cudem po wielu probach wykryje to jak zaczynam kopiowac gre to wyskakuje FAILED . Kombinowałam ze moze to wina dysku przenosnego wiec wzielam inny z mojego laptopa i sformatowałam mu jedna partycje i tak samo raz wykrywa a raz nie a jak wykryje to jaka bym gre nie wrzuciła to na dysk z kompa sie wgrywa ale juz jak podłacze pod konsole to albo nie wykrywa a jak wykryje to podczas zrzucania jest bład. I teraz pytanie:
    czy to wina dysku w konsoli?
    czy moze wina dysku ktorzym przerzucam?
    czy felerne gry(ale wszystkie?)?
    czy moze felerne rgh?
    Juz sie nawet zastanawiałam czy moze moge wrzucic na dysk max 10 gier?

Pomozcie przeszukałam forum jak umiałam ale ze wzgledu na to ze jestem swiezak jeszcze zbytnio nie umiem sie tu poruszac. Z góry wybacznie i pomozcie.

Dodam ze przez ftp tez nie moge nic zgrac.. a jak wyskakuje bład to potem nie widac juz nawet gier ktore sa wgrane na dysk

Wczytywanie...

Poleć forum