1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z wiatrakami

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez sylwia44445, Marzec 16, 2014.

1. sylwia44445

sylwia44445 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam
    mam taki problem kupiłem na giełdzie konsolę jak się okazało jest nie sprawna oddać nie ma komu.Po włączeniu świecą trzy czerwone diody i nie startują wentylatory.Konsola nie była nigdy rozbierana po rozebraniu wymieniłem pastę pod procesorami lecz dalej są trzy diody wentylatory przez moment zaczynają startować lecz po chwili słychać jakby je coś rozłączało takie światełko na zasilaczu z zielonego zmienia się na żółte czy ktoś może z was spotkał się z takim problemem albo wie jak go rozwiązać będę bardzo wdzięczny za każdą pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. frytas16

frytas16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Stare Kurowo
    Twoja konsola ma rroda. Nie opłaca się naprawiać. Sprzedaj komuś za ok. 80 - 100zł i kupuj slima. Raczej nic z tym nie zrobisz bo rrody powracają.

Pomogłem ?
    Daj PRZYDATNE ! Dzięki.

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum