1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z widocznością gier po zmianie dysku

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez wojtek31, Grudzień 23, 2013.

1. wojtek31

wojtek31 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chełm Śląski
    Witajcie.
    Mam pytanie, chodzi mi o taką sprawę, że ostatnio zmieniałem sobie hdd "na smyczy" z 320gb na 1Tb, po skopiowaniu gier na niego był problem ze skanowaniem dysku.
    Ścieżka ustawiona dobrze, nawet dałem głębokość 10 ale nie pomogło. Po prostu gry były widziane z poziomu eksploratora plików, można je było w ten sposób uruchamiać natomiast w fsd brak gier. Czyszczenie danych, pamięci podręcznej, kopiowanie nowego fsd nic nie dało. Dopiero po przeczytaniu jakiegoś artykułu utworzyłem folder gryxbox360 i tam wrzuciłem wszystkie gry xex. Po tym zabiegu zeskanował mi fsd gry i mam w moich grach.
    Dziś wymieniałem wewnętrzny dysk ze 120Gb na 320Gb i mam ten sam problem. Na wewnętrznym mam kilka contentów z gier w folderze 0000000.... i o dziwo gry to wykrywają i nie krzyczą o doinstalowanie 2 płytki, ale już gry arcade (worms) oraz xexmenu (wszystko widoczne w fsd) nie są skanowane.
    Przerzucenie tego (czyli wormsów i xexmenu) do folderu xbox360 na wewnętrznym spowodowało że znowu wszystko jest widoczne w fsd.
    O co chodzi? Jak to leczyć?
    Dodam że gry na 1Tb kopiowałem przez komputer, natomiast zawartość hdd1 kopiowałem używając xexmenu na xboxie, najpierw na dysk zewnętrzny potem spowrotem na nowy dysk w konsoli.
    Czy ktoś miał już taki problem i go rozwiązał?

EDIT:
    Po żmudnych poszukiwaniach znalazłem:

Nowy Dysk , sciezki ustawione a Gier nie widac ? Nie ma PROBLEMU!

wejdz do pliku FSD3 tam jest plik o nazwie Data a w nim Databases usun ten plik . odpal xboxa na nowo i ustaw nowe sciezki przeszukaj i wszystko bedzie widoczne! ;)

Tak wygląda rozwiązanie na problemy wynikłe ze zmianą dysku. Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum