1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem Z WiFi Toshiba

Temat na forum 'PC' rozpoczęty przez BialyGTi2, Październik 12, 2014.

1. BialyGTi2

BialyGTi2 Banned Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Ustka/Słupsk
    witam mam taki problem ze od paru dni nie pokazuje mi połączeń WiFi ani z modemu ani z routera, tyle ze w domu z routera sie łączy do internetu ale połączenia nie pokazuje tak jak by nie było dostępnej żadnej sieci w zasięgu WiFi

ktos cos moze poradzi na ten temat

Windows 7 32 bit-y

scen

2. Lotnik421 Xbox One

3. jaszczurka23

jaszczurka23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    problem ze sterownikami w toshiba jest mi znany , często się wysypuje właśnie od wi fi mój model to c855 z angielskim windows 8 x64 , jeśli massz opcję recovery z hdd laptopa to masz aplikację toshiba utility lub podobnie nazwana i tam jest opcja ponownego zainstalownia wybranych sterowników lub aktualizacji innych aplikacji lub osobno ze strony toshiba pobierz najnowszy sterownik do swojej wersji laptopa pod dany system
    CENTRUM POMOCY TECHNICZNEJ - Toshiba

4. BialyGTi2

BialyGTi2 Banned Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Ustka/Słupsk
    zrobilem system od początku bo wczoraj sie posypał cały system

5. wobiektywie5

wobiektywie5 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    I nie ma z tego innego wyjścia? Mam podobny problem i nie bardzo chcę reinstalować system ;/

Wczytywanie...

Poleć forum