1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z Windows Live ID

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Belic, Kwiecień 28, 2011.

1. Belic

Belic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    lubelskie
    Siemka mam pytanie i wielką prośbę z ciekawości i przez głupotę usunąłem emaila i nie mogę się zalogować przez PC do XBL niestety jak wejde w X360 i próbuję wejść w zakładkę "Windows Live ID" to wywala błąd że nie może pobrać danych... czy można jakoś inaczej odzyskać ten email? Bardzo bym prosił... dodam że na XBL zalogować się mogę..proszę o pomoc.. jakie macie pomysły? Błagam można jakoś go przywrócić ponieważ nie mogę się zalogować przez PC do XBL? a w X360 nie mogę pobrać danych ID.....błąd

2. Lotnik421 Xbox One

3. LewyKrawiec

LewyKrawiec Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Usunąłeś email od MS potwierdzający założenie konta, czy może całe Twoje konto emailowe? Bo z kontekstu powyższego zdania ciężko to jednoznacznie wywnioskować.

W każdym bądź razie, jeśli pamiętasz login oraz pass i korzystasz z Firefoxa, wykonaj następującą serię czynności: Opcje->Prywatność->Usuń pojedyncze ciasteczka->wklep w okienko frazę 'xbox' i usuń wszystko co związane z oficjalną witryną XBL -> odśwież stronę XBL i spróbuj się zalogować ponownie.

4. Belic

Belic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    lubelskie
    Dokładnie zrobiłęm tak:

miałem 2 konta na XBL "Spider" i "Avogadro" np. :)

wszedłem na konto "Spider" logując się jego adresem email.Następnie jego Windows Live ID zmieniłem na taki ID jaki miał "Avogadro",potem zresetowałem hasło tego "Avogadro" następnie usunąłem alternatywny adres email(adres Spidera) konta "Avogadro".następnie ponownie zresetowałem hasło konta Avogadro i na końcu zamknąłem konto Avogadro.Po tych czynnościach nie mogę się zalogować przez PC do konta Spider a na konsoli loguję się do XBL natomiast jak wejde w zakładkę zarządzania kontem wyskakuje taki błąd"nie można pobrać danych z XBL kod:8015D080. Czy mogę odzyskać ten adres email SPIDERA? czy musze od nowa konto robić? Przepraszam za chaos w mej wypowiedzi ale inaczej się nie da :(

PS:KONTA SPIDER NIE USUWAŁEM!! tylko AVOGADRO zamknąłem!!

Wczytywanie...

Poleć forum