1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z Windows Media Center pomocy

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez manq965, Październik 15, 2011.

1. manq965

manq965 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

Jestem posiadaczem Xbox 360 slim 4GB i obecnie wystąpił problem z Windows Media Center.
    Wszystko było w porządku do czasu wymiany routera na nowy ponieważ stary spalił się podczas burzy.
    Przed wyminą wszystko śmigało bez problemu, odtwarzałem muzykę filmy mogłem oglądać zdjęcia z mojego komputera a obecnie zawiesza się przy próbie odtworzenia czegokolwiek.
    Czy ktoś mógł mi pomóc w ponownym uruchomieniu Windows Media Center ponieważ próbowałem już wielu rzeczy i nic nie pomaga proszę o pomoc.
    Z góry dziękuje

2. Lotnik421 Xbox One

3. jnr

jnr Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zauważyłem, że z niektórymi routerami WMC najzwyczajniej w świecie nie działa.. ale jest alternatywa. Zainstaluj sobie PS3 Media Server, wykrywa X'a jako inne urządzenie i mimo wszystko pozwala na oglądanie filmow, przesłuchiwanie muzyki czy przeglądanie plików. Dodatkowo uważam, że działa efektywniej od Media Center.

Ewentualnie pobaw sie ustawieniami routera i zapory, możliwe że coś blokuje dostęp Twojej konsoli.

--
    Tapnięte z GS2 i9100.

4. manq965

manq965 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziękuje z podpowiedz.

Ale chciałbym się jeszcze dowiedzieć czy na routerze TP-LINK TL-WR841N będzie działać,
    bo wcześniej też miałem TP-LINK tylko że TL-WR340GD ale obecnie nie jest już produkowany i musiałem kupić ten.
    A zapory wyłączyłem wszystkie łącznie antywirusem

Wczytywanie...

Poleć forum