1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z włączaniem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Piotr Leśniewski, Styczeń 29, 2014.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Piotr Leśniewski

Piotr Leśniewski Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Mam konsole Xbox360E 500 gb RGH, wszystko było ok i juz myślałem że zaczynam ogarniać temat:crushed:
    Więc problem wystąpił po zmianie motywu (skórki) tzn po wybraniu konsola się restartuje i w moim przypadku już się nie uruchamia
    tzn. pojawia się animacja loga xbox - pojawia sie komunikat zalogowano KUBA i po 3- 4 sekundach ekran sie zamraża ..... i tyle...
    jak się domyślam problem rodzi ten wybrany motyw - nie wiem da się go jakoś ominąć?
    pozdrawiam i byłbym wdzięczny za pomoc - bo synek jest załamany przed feriami....

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  4. Piotr Leśniewski

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki
    Już ściągam i dam znać co i jak - tak dla pewności pena sformatować do fat32?

5. Pixel

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Sformatuj do FAT32, wrzuć wszystko i działaj ;)

6. Piotr Leśniewski

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chwile nie miałem internetu.
    Więc pliki już mam - dałem na usb i podłączyłem do konsoli uruchomiła się z profilem kuba czyli ten na ktorym się zawiesiła,
    zalogowałem się na inny profil i zrestartowałem już bez pena - i się URUCHOMIŁA- więc można powiedzieć SUKCES:semi-twins:
    tylko teraz czy jednak skopiować folder FSD ( nie zrobiłam tego za 1ym razem) i czy jak to zrobie to strace ustawienia profili które mam w tym momencie?

7. Pixel

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    1 osoba to lubi.
  8. Piotr Leśniewski

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wszystko działa - bardzo ci dziękuje za pomoc i szybką reakcje.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum