1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z włączeniem gier

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez lovelastbg, Wrzesień 1, 2016.

1. lovelastbg

lovelastbg Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam problem. Otóż kupiłem używaną konsolę Xbox One na dysku której znajdowały się dwie gry. Niestety, na nowym koncie (założonym już przez osobę od której kupiłem) nie mogę włączyć tych gier. Pokazuje się komunikat ze prawdopodobnie nie mam dostępu do tych gier. Konsola jest ustawiona jako domowa. Dostałem informację ze przed kupnem gry działały już na nowym koncie. Czy to może być wina tego, iż na konsoli nie ma zapisanego konta na którym kupione były gry? Czy jest jakiś inny powód?

2. Lotnik421 Xbox One

3. amisz86

amisz86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Konto na którym zostały zakupione gry powinno być ustawione jako domowe i może zostać skasowane.
    Wtedy na wszystkich kontach gry będą działać.
    Prawdopodobnie koleś od którego kupiłeś albo usunął zaufane urządzenia przez www albo ustawił to konto na domowe na innej konsoli.

4. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1862
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Prawdopodobnie zostało zmienione hasło na tym koncie na którym były te gry, albo ktoś zmienił domową konsolę na nową i przez to utraciłeś te gry. Bez zalogowania się na profil, z którego pochodzą gry nie zagrasz sobie, dlatego cały czas się ludziom odradza kupowanie konsoli z grami cyfrowymi, bo na ogół zostaje się po kupnie wyrolowanym i gry po jakimś czasie przestają działać, bo ktoś albo zmienia hasło, albo odpina domową konsolę bądź ustawia to na innej konsoli ;)

Marcin1890 lubi to.
  5. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Zmiana hasła nie ma nic do rzeczy. Jeśli nie działają gry to tylko z jednego powodu. Konto z którego były gry ma ustawione nową konsole domowa.

Marcin1890 lubi to.
  6. wikitiki

wikitiki Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam bardzo podobny problem, hasło na pewno nie zostało zmienione... Jakieś pomysły?

7. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1862
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    No nic nie zrobisz jak nie dostaniesz się do konta, z którego gry pochodzą....

Wczytywanie...

Poleć forum