1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z włączeniem jednej gry top spin 4

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez sawno, Wrzesień 9, 2012.

1. sawno

sawno Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Mam problem z gra ( Oryginalną Xbox też oryginalny jeszcze na gwarancji ) top spin 4
    grałem prawie pół roku i od miesiąca nie mogę jej włączyć przy uruchamianiu wyskakuje taki komunikat

i wtedy gra się zawiesza tak że muszę wyłączyć z pozycji konsoli ( pad nie reaguje ) próbowałem już wyczyścić pamięć, wgrać na konsole od nowa grę nic nie pomaga gdzieś wyczytałem że po zmianie profilu gra się włącza i tak tez zrobiłem, jak zmienię profil na żonę to gra się włącza ale nie mogę grac przez internet

inne gry działają bez problemu i internet też nawet ,kupiłem druga taką samą grę i też nie działa

2. Lotnik421 Xbox One

3. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX
    Wiele osób ma ten problem, ale 2K Games ma ich gdzieś.

Wyczysc cache z dysku, usun wszelkie DLC i TU do gry, przenies save'y w inne miejsce (pendrive) i uruchom grę.
    Jeżeli nie pomoże= uszkodzony profil.
    W tym przypadku przenieś profil na pendrive i usuń go z HDD. odzyskaj poprzez opcje odzyskaj tag gracza.

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum