1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z wlaczeniem konsoli po przerobce

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez hamataro, Styczeń 11, 2014.

1. hamataro

hamataro Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam takie pytanie

Wlasnie bylem w Polsce gdzie postanowilem synowi przerobic xboxa slim.Przed przerobka pytalem sie czy moge go przerobic bo data jest 01/11/2011 i wiedzialem ze tej konsoli jeszcze w 2012 na wakacjach nie dawalo sie przerobic ale teraz mozna juz przerobic wiec dalem konsole we Wroclawiu do przerobki gosc wsadzil jakis chip cos tam jeszcze porobil z racji ze moja konsola ma tylko4gb i nie ma dysku dal mi jakas plytke z programami (Extract-xiso_GUI_US,hdd boot,image browser,iso2god,USB boot oraz chyba jakis nand i jakis numer dlugi) i mowil ze jak dokupie dysk zebym to sobie zainstalowal bo do tego czasu bedzie jakby nie przerobiona.

Teraz wrocilem za granice wczoraj syn gral w swojego minecrafta (oryginalna plyta) bylo ok dzis juz zonk przez caly dzien probowalem ja wlaczyc i na 500 prob moze z 4 razy udalo sie wlaczyc konsole caly czas jak ja wlaczam tak jakby dziala ale na tv nic czarny ekran i tyle!

Moje pytanie czy cos ja zrobilem nie tak czy moze wyslac konsole do poprawki bo nie mam zielonego pojecia o co kaman.

Bede wdzieczny za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Masz RGH, jeśli konsola nie chce zbootować to RGH do poprawki

Edit:
    Najprawdopodobniej tak, sam pewnie nic nie zrobisz :)

4. hamataro

hamataro Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czyli konsole musze odeslac

dzieki za pomoc

a zapomnialem zapytac jeszcze te programy co mi dal na plycie jak to mialbym wgrac do xboxa? poniewaz jak wlozylem ta plytke do xboxa to nie dalo sie jej uruchomic :-( a wyglad menu jest taki jaki byl przed przerobka

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

EDIT:
    Dzieki za info
    Tak mysle ze chyba tylko wzucil chip i cos jeszcze i tyle bo menu mam takie jak bylo i nic nowego nie zauwazylem a bylem tam z kolega ktory tez przerabial w tym czasie swojego xboxa i on ma nowe menu i kilka roznych nowych rzeczy a ja nic.
    Jak sie wlaczy to postaram sie zainstalowac te programy co mi podales w punkcie 2 i zobaczymy Jak nic to nie da to niestety bede musial ja wyslac i czekac moze gosc zapomnial cos dodac bo robil 2konsole nie wiem

Edit:
    Dopiero teraz po przeszukaniu forum troche kumam co i jak z tym xboxem:) niestety ale wyglada na to ze nie mam tego FSD. Pisalem dzis do niego i kazal podac nr seryjny moze pomoze zrobic na odleglosc jak nie to pozostanie mi tylko wysylka konsoli do poprawki

5. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Trochę mnie to zdziwiło.. większość tych programów jest na PC i koleś niby bzdury gada, że bez nich konsola nie jest przerobiona..
    Jeżeli ten człowiek ci nie wgrał FSD, nie skonfigurował DL i nie wgrał np. xexmenu czy coś to możesz sam sobie to zainstalować.
    http://xboxforum.pl/artykuly-196/jtag-i-rgh-poradnik-uzytkownika-v1-8-a-145552/
    W punkcie 2 jest wszystko opisane..

Wracając do tych programów:
    Extract-xiso_GUI_US - jest to exISO - program do konwertowania gier pod RGH - ISO > XEX
    image browser - Jest to najprawdopodobniej program do przeglądania zawartości obrazu gry
    Iso2god - program do konwertowania z ISO na GOD
    Na płycie pewnie masz jeszcze kopię oryginalnego nandu.

6. pocinas

pocinas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    133
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Południowo-Zachodnia Anglia
    Troche to bez sensu żen ie wrzucił FS, przecież konsola ma 4GB i spokojnie to wystarcza na FSD, potem po dokupieniu dysku aby nalezy dodać ścieżkę gdzie są gry i tyle w temacie.

Wczytywanie...

Poleć forum