1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z włączeniem Modern Warfare 2

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez aplauz15, Lipiec 3, 2011.

1. aplauz15

aplauz15 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Poznań
    Witam,

jakiś czas temu płytka z Modern Warfare 2 uległa uszkodzeniu, więc ściągnąłem sobie i nagrałem nową. Po odpaleniu pokazuje się tylko czarny ekran. Pomyślałem że to błąd nagrania i dla pewności spróbowałem nagrać ją na dysku. Wywaliło błąd. Nagrałem więc drugą płytę, objawy były te same- czarny ekran i nic. Tylko że tym razem gra bez problemu nagrała się na dysku. Objawy pozostawały jednak te same.

Nagrywam x2,4, w abgx wszystko pokazuje dobrze, mam ixtreme lt+, wszystkie gry przerabiam od razu na wave2, bo i tak zawsze gram offline.

Macie jakiś pomysł ? Próbowałem odłączyć kinecta i pendrive, ale to niczego nie zmienia.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    jak przed nagraniem przeleciałeś abgx-em to dograło ci patch, który działa tylko na LT 1.9.
    Jeżeli masz innego flasha, to gry nie odpalisz

Wczytywanie...

Poleć forum