1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z włączeniem się konsoli

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Majcher997, Lipiec 2, 2008.

1. Majcher997

Majcher997 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Tak mnie jakoś natchnęło, po tym jak Przeo napisał, że konsoli lepiej nie nosić w plecaku. Otóż zdarza się to od czasu do czasu u mnie i zauważyłem coś dziwnego. Jak przychodze od kolegi do domu z konsolą, wyjme z plecaka podłącze itd. i chce ją włączyć to konsola buczy i sprawia wrażenie jakby miała się za chwile normalnie włączyć, ale stoi i stoi i nic. Wiatraki normalnie chodzą, na konsoli nie świeci się żadna dioda, a na padzie wszystkie i tak ciągle. Dopiero po kilkukrotnym ponownym podłączeniu wszystkich kabli, potrząśnięciu kilkukrotnym ( :D ) i małej przerwie włącza się normalnie. Dziwne, że jest tak zawsze ???

2. Lotnik421 Xbox One

3. Piri

Piri V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włoszczowa :)
    Odp: Problem z włączeniem się konsoli

Mozliwe , ze masz problem z pamiecia RAM . Dosyc czeste u xboxow .

4. cux

cux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Ale co wy widzicie zlego w noszeniu konsoli w plecaku? Nikt nigdy nie bral konsoli do kumpli? Gamecube, PS2, XBOX360.. od zawsze latalem z konsolami w plecaku i jakos nic nigdy sie nie stalo (no poza tym, ze dwa razu zsunal mi sie plecak z x'em i padl na beton na klatce, ale dziala :D). Nie mowcie,ze konsola ma stac w jednym miejscu jak piekarnik i ze nie mozna jej ruszyc ani nigdzie przeniesc. No bez przesady,ludzie...nie robmy z niej "kaleki".

5. WReki

WReki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych

Ludzie gdyby niemożna było nosić konsoli to by niepowstawały torby na konsole... i by niemożna było kupić konsoli na allegro bo przecierz wysyłka pocztą + polskie drogi = większe trzęsienie niż w plecaku...

6. Majcher997

Majcher997 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

To mam pytanie przy okazji. Chciałem położyć na te pamięci radiatorki, ale nie moge na wszystkie, bo rura od heatpipe'a zasłania jedną kość, czy moge połażyć na inne a jednązostawić tak bez niczego?

7. Piri

Piri V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włoszczowa :)

Lepiej by bylo jakbys polozyl na wszystkie ale jak nie mozesz to co zrobisz .

Wczytywanie...

Poleć forum