1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z włączeniem xboxa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez miKo134679, Październik 23, 2012.

1. miKo134679

miKo134679 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Górny Ślonsk
    Witam,

Mam problem, ponieważ gdy próbuję włączyć konsolę, wszystko się normalnie ładuje do momentu kiedy ta zielonobiała kulka przestaje się kręcić. W tym momencie ekran się zawiesza i nic nie da się zrobić.
    Stacja dysków się otwiera i po zmianie płyty słychać jak chodzi, pady da się normalnie podłączyć, ale nie reaguje monitor, który dzień wcześniej działał normalnie i xbox ma zaledwie nieco ponad rok, jeśli ma to jakieś znaczenie. Proszę o pomoc bo kompletnie nie wiem co może być przyczyną i nie znam się na xboxach od wewnątrz.

Pozdrawiam.

EDIT: Problem po części rozwiązany, wystąpił jakiś błąd z odczytywaniem pamięci masowej z tego co pamiętam. Konsola się uruchomiła ponownie i normalnie się włączyła. Tylko dalej nie mam pojęcia co się stało, bo nie mam już 4gb wgranych do xboxa (nie kupowałem dysku twardego). Nie ma nic, żadnych profili, zapisów gier, no po prostu nic, xbox jest całkowicie "czysty" nie ma nawet ustawień, które miałem wcześniej i nie da się stworzyć, ani pobrać konta xbox live bo nie ma pamięci na zapisanie ich. Wie ktoś jak odzyskać te 4gb, najlepiej z danymi?

EDIT2: Konsola za każdym razem uruchamia się z błędem o uszkodzeniu pamięci masowej i jest opcja Uruchom ponownie i Anuluj. Ta druga nic nie daje, tylko dalej jest zielonobiałe kółko. Po ponownym uruchomieniu dzieje się to co jest wyżej napisane.

Edytuj swoje posty. Nie pisz jeden pod drugim//Laki88

2. Lotnik421 Xbox One

3. miKo134679

miKo134679 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Górny Ślonsk
    odświeżam, za niedługo AC3 i chciałbym pograć

4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Odp: Problem z włączeniem xboxa

Sam tego nie naprawisz, jesli nie przerobiona to serwis microsft. Jesli grzebana serwis lub ktos z forum zerknie na to

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

5. br0nek.

br0nek. Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Nowa Deba, Poland
    jezeli wlacza sie bez pamieci, tzn., ze sie pamiec spieprzyla i jesli sie nie znasz na bebechach, to samemu nic nie zrobisz. jesli masz gwarancje to dzwon do microsoftu, niech kuriera przysla ;)

Wczytywanie...

Poleć forum