1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z WMC tzn MCE Browser

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez grig0r, Styczeń 31, 2010.

1. grig0r

grig0r Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Mianowicie: mam problem z uzyskaniem dostępu do przeglądarki internetowej którą zainstalowałem na kompie zaznaczam że jest to Win7 Ultimate wraz z WMC. Sprawa ma sie tak: wszystko hula, lecz gdy ściągam te przeglądarke MCE browser v2.2, instaluję ją, niby wszystko gra, lecz na xboxie jej niema. Jestem zielony w te klocki przejrzalem juz filmiki na YT lecz nie dało mi to przejrzystego obrazu, ponieważ uzytkownicy mają chyba viste i tam jest troszeczke inny WMC, mają taką opcję jak MORE PROGRAMS i im widzi te przeglądarkę. Ja mam cośw stylu dodatki i tam to powinno byc, no ale niema.
    Jeśli by ktoś się znał na tym i poradził byłbym wdzięczny!!! pozdro

2. Lotnik421 Xbox One

3. djdandi

djdandi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam sory za odkopanie tematu ale mam podobny problem z tym że mi wszystko widzi ale nie mogę wpisać adresu żadnej strony bo nagle strasznie zaczyna się mulić nie wiem co to może być mam połączenie przez sieć bezprzewodową nie po kablu.

4. MOSZEUSZ

MOSZEUSZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ta przeglądarka jest strasznie niedopracowana i ma masę błędów, więc ją sobie odpuść bo szkoda się z tym męczyć.

5. mihcal5

mihcal5 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Po za tym trzeba mieć cały czas włączonego kompa...

Wczytywanie...

Poleć forum