1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z wrzuceniem gry na XBOX'a

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ArchieTheTung, Grudzień 22, 2013.

1. ArchieTheTung

ArchieTheTung Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    siemanko z tej strony B.R.O, ale na poważnie, mam problem. Gdy chce wrzucić grę na xboxa, to napotykają mnie pewne komplikacje, w ogóle nie idzie gry wrzucić mam tak zwanego fail'a, wrzucałem przez pendrive oraz przez program filezilla. Mam dysk 4gb w xboxie oraz dysk zewnętrzy 125gb bodajże, pomyślałem, że coś z dyskiem zewnętrznym właśnie. Liczę na waszą pomoc. Mam przeróbkę RGH.

Status: Rozpoczynanie wysyłania C:\Program Files (x86)\M4UDownloader\Downloads\TES.V.Skyrim.RF.X360.DubbingPL.NapisyPL.REPACK.FINALNA.WERSJA.0800.HDDok-DOG29\default.xex
    Polecenie: CWD /Hdd1/Gry/TES.V.Skyrim.RF.X360.DubbingPL.NapisyPL.REPACK.FINALNA.WERSJA.0800.HDDok-DOG29
    Odpowiedź 550 "Hdd1:\Gry\TES.V.Skyrim.RF.X360.DubbingPL.NapisyPL.REPACK.FINALNA.WERSJA.0800.HDDok-DOG29": Path not found.
    Polecenie: CWD /Hdd1/Gry
    Odpowiedź 250 OK
    Polecenie: MKD TES.V.Skyrim.RF.X360.DubbingPL.NapisyPL.REPACK.FINALNA.WERSJA.0800.HDDok-DOG29
    Odpowiedź 550 Invalid argument
    Polecenie: MKD /Hdd1/Gry/TES.V.Skyrim.RF.X360.DubbingPL.NapisyPL.REPACK.FINALNA.WERSJA.0800.HDDok-DOG29
    Polecenie: CWD /Hdd1/Gry/TES.V.Skyrim.RF.X360.DubbingPL.NapisyPL.REPACK.FINALNA.WERSJA.0800.HDDok-DOG29
    Odpowiedź 550 "Hdd1:\Gry\TES.V.Skyrim.RF.X360.DubbingPL.NapisyPL.REPACK.FINALNA.WERSJA.0800.HDDok-DOG29": Path not found.
    Polecenie: SIZE /Hdd1/Gry/TES.V.Skyrim.RF.X360.DubbingPL.NapisyPL.REPACK.FINALNA.WERSJA.0800.HDDok-DOG29/default.xex
    Odpowiedź 500 command not implemented
    Polecenie: TYPE I
    Odpowiedź 200 Type set to I
    Polecenie: PASV
    Odpowiedź 227 Entering Passive Mode (192,168,1,4,4,16)
    Polecenie: STOR /Hdd1/Gry/TES.V.Skyrim.RF.X360.DubbingPL.NapisyPL.REPACK.FINALNA.WERSJA.0800.HDDok-DOG29/default.xex
    Błąd: Błąd krytyczny transferu pliku
    Status: Odłączono od serwera
    Status: Odłączono od serwera
    Odpowiedź 221 goodbye (connection timed out)
    Błąd: Połączenie zakończone przez serwer

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1111
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Może dokładniej opiszesz co się dzieje ..
    Pen w fat32 ?
    w xexmenu się nie kopiuje ?
    Jakie gry kopiujesz ? - w xex czy w god ?

4. ArchieTheTung

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    1. tak
    2. ?, podczas kopiowania leci, nagle dostaje failed.
    3. xex

Wyjąłem pamięć i włożyłem, nic z tego.

5. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1111
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    W czym kopiujesz z pena ? w menager plików w FSD ?? - spróbuj w XEXMENU czy pójdzie.
    Napisz jaka to gra, bo są 2,lub 3 których fizycznie nie da się na wewn dysk wrzucić w XEX;sie - tylko w GOD.
    Ewentualnie przerób do GOD i spróbuj.

Zaraz zaraz ..ten dysk ponad 100GB masz na USB ? - to podepnij go pod kompa i na kompie skopiuj na niego grę...

EDIT :

Post poniżej też dobra rada - za długa nazwa folderu może też być powodem...

1 osoba to lubi.
  6. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Spróbuj może zmienić nazwę katalogu na jakąś krótszą np. Skyrim.. nie wiem czy to pomoże ale warto spróbować.

1 osoba to lubi.
  7. ArchieTheTung

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    nie mam tego dysku na USB, gra to SKYRIM, zaraz spróbuje zmienić nazwę.

8. ArchieTheTung

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    leci na xboxa już, zmieniłem nazwę, dzięki.

Wczytywanie...

Poleć forum