1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z WWe SvR 2011 osiągniencie Caught Slipping

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez AkikimuraSura, Lipiec 21, 2011.

1. AkikimuraSura

AkikimuraSura Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kompletnie nie wiem jak to zrobić naczytałem, naoglądałem się i nic. Wiem ze trzeba trafić na zółty pasek i wtedy wykonana levarge pin, a tu nic mi się nie pokazuje. Gram HBK vs. Rey i nic się nie pokazuje kiedy Rey robi huricanrana. Może mi to ktoś wytłumaczyć ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. FoTi

FoTi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Nowa Ruda
    W tym osiągnięciu nie chodzi o pin combo.
    Założmy, że twoja postać ( Rey ) ma levarge pin. HBK musi być już trochę zmęczony. Wtedy gdy biegnie wykonać chwyt musisz nacisnąć "RT" czyli skontrować w odpowiednim momencie. Rey przerolowuje się i wtedy musisz utrzymać pin zwyciężając walkę.

Ewentualnie gdy HBK zrobi na tobie levarge pin musisz najechać na żółty pasek.

Jeśli ci się nie pokazuje to w ustawieniach gry ( options/match options ) musisz ustawić zamiast "original" "tap/hold"

4. AkikimuraSura

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki wielkie za pomoc, biorę się do roboty :D
    Jeszcze jedna sprawa mam problem jeszcze z taki malutki osiągnięciem... Way to contribute (Upload at least one item of created content to each category of Community Creations.)

Pewnie wiesz o co chodzi, więc czekam na odp :]

5. AkikimuraSura

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Robię wszystko tak jak mi opisałeś i d*pa ;/

6. norbert910

norbert910 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Musisz uploadnąć po jednym przedmiocie. Czyli wchodzisz w sieciowe WWE i tam masz coś w stylu community creations. Bierzesz upload i po 1 przedmiocie.

7. AkikimuraSura

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Okey wielkie dzięki. Jeszcze jedno pytanie, jak to jest z tym osiągnięciem ? (Man of 1004 Holds 100G) Jaki jest najlepszy sposób, czy trzeba to zrobić w jednej walce, na jednym zapaśniku, można zrobić na Practise Arena ? Jak wam udało się to zrobić ? Błagam pomocy !

8. norbert910

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    To jest dopiero temat rzeka. Wchodzisz w move-set i wybierasz Sheamusa. Ustawiasz mu jeden finisher na ground punch i jedną sygnaturę na ground punch. Ustawiasz grę na easy i wyłączasz stamina system. I teraz się zaczyna... Wybierasz normal match i grasz Sheamusem. Powalasz przeciwnika i to działa tak: Połóż go tak żeby nie wstawał i skocz z narożnika i masz signature potem finisher. Na narożnik, skaczesz i znowu masz sygnaturę i finisher i tak długo aż ci się wbije achiv. To zajmuje jakieś godzina czterdzieści minut. Filmik jeśli mnie nie zrozumiałeś: ‪Smackdown vs Raw 2011 man of 1'004 holds Achievement guide‬‏ - YouTube
    Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania to wal.

9. AkikimuraSura

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No nareszcie wiem jak to zrobić, dzięks. Jutro zabieram się do roboty ;d No to chyba już wszystko, chociaż.. Chciałbym jeszcze zdobyć to osiągnięcie (Magna Cum Laude Complete all of the tips in the Practice Arena 50G) czy jest potrzebny 2 pad i czy posiadasz może jaką listę albo filmik ??

Czy mógłbym mi pomóc z tym osiągnięciem na multi, jak tylko sobie kupie online pass ?

The Last Man Standing 100G
    Win a Royal Rumble match on Xbox LIVE.

10. norbert910

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wiesz co... Magna cum laud to jedne z najbardziej wkurzających osiągnięć. Nie musisz mieć drugiego pada. Jak ptrzebujesz wroga to ustawiasz a.i na easy. Jak będziesz potrzebował pomocy w konkretnym miejscu w practice arena to napisz mi dane tego chwytu czyli miejsce oponenta, twoje i miejsce ogólne. Masz RR w xbl wygrane? Jak nie to mogę pomóc.

11. AkikimuraSura

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Właśnie nie mam wygrane ;/ i przy okazji zrobię jeszcze (Win Or Lose, At Least You Tried z RR) Dziś kupuje online pass to mógłbyś pomóc. Okey a jak ustawić przeciwnika żeby on też Cie atakował ?

12. FoTi

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Nowa Ruda
    A jeśli z Norbertem się nie połączysz to ja mogę pomóc :D

Man of 1004 Holds mam i wcale nie robiłem tego Sheamusem, a Triple H...

Poradziłeś sobie z Caught Slipping? jeśli nie to spróbuję wyjaśnić jak najdokładniej :D

"Przeciwnik ma levarge pin. Biegniesz na niego jak już jesteś zmęczony. On przerolowuje cię. musisz wtedy trafić w żółty pasek na tap or hold. W tym momencie twoja postać kontruje pin i to twój przeciwnik jest odliczany. Jeśli wygrasz tak walkę to powinno ci zaliczyć. Jeśli nie to nagram ci filmik, abyś zobaczył całkowicie :D

EDIT: Man of 1004 Holds trzeba zrobić w jednej walce.

Pozdro, FoTi

13. FoTi

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Nowa Ruda
    w Practice Arena będą opcje tylko, że teraz nie pamiętam jak się nazywają. I tam wybierasz A.I. i jaki chcesz poziom trudności tegoż zawodnika :D

14. norbert910

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    My WWE -> (tu nie jestem pewny bo z pamięci) Practice arena -> options i ustawiasz A.I na easy. Najlepiej jak dzisiaj się umówimy na RR. Możemy we trzech zagrać w RR.

15. FoTi

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Nowa Ruda
    Panowie, a może za chwilę :D

16. norbert910

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zobaczymy, Akikimura musi posty zobaczyć.

17. FoTi

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Nowa Ruda
    Ale nie wiem czemu nas nie mogło razem połączyć w SvR 2011 online. Ja mam rangę teraz Jobber. Nie masz żadnego DLC na 100%?

18. norbert910

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    pościągałem sobie postacie które były za free, czyli Chris Masters i kilka ubrań.

19. FoTi

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Nowa Ruda
    Aha no ja też to mam bo Masters, Day of the Death dla Mysterio, Sexy Devil dla Kelly Kelly są za darmo w ramach Online Axxess. Ja jeszcze mam nowy strój Sheamusa, ale nie mam Shada :d

20. norbert910

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  21. FoTi

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6