1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z wyborem gier.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez michaelr, Kwiecień 21, 2014.

1. michaelr

michaelr Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, jako że we święta uzbierało się trochę kasy mam zamiar kupić sobie parę gier i proszę was o radę.
    1.Myślę o BF4 lub BF3.Słyszałem że bf4 jest słaba i niby bf3 jest lepsze jeśli chodzi o single(multi nie mam zamiar grać).Myślę też o Farcry 3 lub najnowszym codzie(szczerze mówiąc nie wiem jaki jest najnowszy).Głównie zależy mi na tym aby gra była jak najbardziej realistyczna.
    2.Skyrim/Dark Souls 2.Jestem fanem serii gothic więc obydwie powinny być fajne ale jedna rzecz mnie odstrasza-nie ma spolszczenia( w sumie angielski ogarniam dobrze ale chodzi mi o to że taki fajny tytuł a nie jest po polsku).W Skyrima trochę grałem u kumpla i był fajny, ale ds2 ma wysoki poziom trudności a ja lubię wyzwania.
    3.Jakie AC polecacie?Ja skończyłem swoją karierę na AC2 i potem przestałem grać po mój komp by nie dał rady z nowszymi częściami.W sumie kontynuację historii znam w dalszych częściach i myślę o ac black flag bo nowe tereny i bohater czyli nowa historia.
    4.Jakaś gra wyścigowa, słyszałem że wszystkie części od hot pursuit są kichą i nie warto w nie grać,grałem w forzę 3 i była fajna.Miałem również demo 4 i horizon i ta druga była trochę podobna do bornout z psp jesli chodzi o wyzwania.
    5.Kupować rdr czy czekać na rdr2?Lubię westernowe klimaty(dzięki call of juarez) a grając u kuzyna w rdr stwierdziłem że to gta na dzikim zachodzie, nw czy tak jest naprawdę.

Liczę na waszą pomoc ponieważ nie chcę wydać pieniędzy w błoto.
    Nie pisać że mam sobie xboxa przerobić bo mam jeszczę gwarancję, a potem się zobaczy.
    Dzięki za przeczytanie moich wypocin. ;p

2. Lotnik421 Xbox One

3. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    473
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Jeśli chodzi o AC to Trrylogia Ezio :) , ściganki ?? Forza Horizon bardzo przyjemna gra , RDR to jest gra mistrzowska !!! Czy będzie RDR 2 ?? Nie wiadomo...

4. Countach

Countach Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    1. Nie wypowiem się bo się nie znam, ale CoD'a to bym nie kupił nigdy. Żadnego postępu. Jeżeli interesuje cię multi, to chyba Black Ops 2 ma najwięcej graczy online. Far Cry 3 mogę polecić z czystym sumieniem jeżeli chodzi o singla, nie wiem jak z multi.
    2. Skyrim na X360 to co innego niż PC. Mody są jednym z głównych elementów tej gry. Obydwie gry warte zachodu.
    3. W Black Flaga jeszcze nie grałem, ale podobno lepszy od trójki. Od siebie polecę Brotherhood.
    4. NFS to bida z nędzą w porównaniu do Forzy Horizon. Wg mnie Horizon lepszy od 4, otwarty teren, gra wydaje się taka ciekawsza.
    5. Nie wiadomo kiedy będzie RDR 2, tak czy inaczej RDR to jedna z lepszych gier na konsole, żal by było nie zagrać.

5. michaelr

michaelr Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ciężko jest z wyborem.Myślę czy nie czekać na watch dogs i beyond&good evil 2(boska pierwsza część). Chcę po prostu grę która wciągnie na dłużej.Bo GTA V jest super ale za krótkie.Jeśli chodzi o gry z pkt 2 to boli mnie to że po angielsku.BF4 i BF3 to niby to samo.Szczerze mówiąc to bardziej mnie do skyrima ciągnie niż do ds2.Zobacze gameplaye wszystkich gier wymienionych wyżej i wtedy się zdecyduje co kupić.

6. Countach

Countach Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Watch_Dogs to może być rozczarowanie roku. Za duża podnieta jest na ten tytuł. Prawda jest taka, że gra robiła wrażenie graficznie, na X360 ten atut znika. Całe to hakowanie to może być zlepek skryptów, nie wiadomo do końca jak to będzie. Wg mnie to będzie współczesne AC. Tak czy inaczej to tylko moje przypuszczenia, jak będzie, wkrótce się dowiemy.

7. jakubmateusz

jakubmateusz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Żagań
    Posłuchaj, sp w bf3 wystarczy ci na max 2h na normalnym poziomie trudności, bo jest to gra stworzona dla mp, w bf4 i CoD Gohst(najnowsza) sp po prostu ssie. Na Single Player z czystym sumieniem moge polecić ci(zakładam że masz xbox) Assassin's Creed Anthology może nie ma ac4 ale i tak ukończenie tego troche ci zajmie, Far Cry 3 świetna gra z świetną fabułą, Wiedźmin 2 tego nie trzeba przedstawiać:friendly_wink: dobra dalej Grand Theft Auto V i Tomb Raider. To są gry w które warto zagrać jeśli wolisz SP

8. Dominus PL

Dominus PL XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kielce
    1. Jak kampania to CoD. BF jest głównie pod mp.
    2. Może wiedzmin2 ? A jak nie to Dark Soouls 2
    4. Forza 4 jest świetna jak symulatory a jak arcade to NFS Most Wanted z 2005r. albo Forza Horizon
    5. Jak Ci się podoba to kup, bo nawet jakby RDR2 wyszło to raczej już na next geny. :)

9. CozzY

CozzY Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    108
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Luboń
    Jako, że gram tylko w rpg to wypowiem się w tej kwestii. Na pewno w pierwszej kolejności polecam Skyrim. Mimo, że nie jest pozbawiona wad (mogę podać jakie wg mnie) to zalet na pewno jest dużo więcej. Jeśli wymieniać to: świetna fabuła ugruntowana w spójnym świecie o długiej historii, duża swoboda działania, ogromny teren do eksploracji, logiczny i naturalny system rozwoju postaci, ogrom questow pobocznych, świetne dlc (zwłaszcza Dragonborn) a co za tym wszystkim idzie długie godziny, dni, tygodnie czy nawet miesiące, jak w moim przypadku, grania (no chyba, że się chce przez grę przebiec). Można by wymieniać i wymieniać. Wiedźmin jest super, ale zanim się dobrze wczujesz w grę to już będziesz widział napisy końcowe. Dark Souls II (gram teraz, ok. 80h na liczniku) to zupełnie inna bajka i mimo że też ma swoje niewątpliwe uroki to osobom oczekującym rasowego RPG lub łatwo się zniechęcającym zdecydowanie nie polecam :) W każdym razie ze Skyrim przegrywa.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

10. Esse

Esse Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    Ogólnie Ci powiem że jestem fanem Battlefielda i jeżeli chodzi o Singla to kampania w BF4 mnie bardziej wciągnęła , jednak w trójeczce też nie była zła :)

11. Fabiosek1

Fabiosek1 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    59
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Strzelin
    Co do tych twoich gier to polecam Ci Assasina ja osobiście jestem fanem każdej części, ale jak kupować to ACIV. Co do RDR to również posiadam i gierka jest świetna ma utrzymany niesamowity klimat westernu. Co do BF to moim zdaniem jak mówiło już kilku, jest to gra głównie pod MULTI i długo sobie w singla nie pograsz. Co do CODA to najnowsze to jest ten Ghost, nie grałem ale ponoć fajne ja jednak poleciłbym ci wszystkie Modern Warfare, które mają świetną fabułę. Skyrim moim zdaniem jest nudną grą i nie wartą zakupu zwłaszcza, że jest po angielsku a angielski w RPGu to trochę no tak.. wiadomo :D. Nie żeby coś, ale jak myślisz nad RPgiem a nie masz Wiedźmina 2 to polecam świetna polska gierka. To tyle może zdania są podzielone ale musisz zastanowić się nad wyborem. Wymieniłem tylko gry w które grałem dlatego też o tych co nie wymieniłem nie wypowiadam się bo nie mam pojęcia.

12. khas

khas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Chorzów
    Jeśli lubisz Rpg to polecam ci tak jak poprzednicy -Wiedźmina 2. Ja sam nie jestem fanem cRPG ale Wiedźmin bardzo mi się spodobał a jeśli będziesz miał ochotę to zachęcam do przeczytania Sagi o Wiedźminie. Co do BF to na pewno w tej chwili można kupić BF3 w wersji Premium ze wszystkimi dodatkami za naprawdę dobrą cene lecz pamiętaj - gra cudna i miodna ale tylko Multiplayer. Spróbuj zagrać bo może się okazać że spodoba ci się i wciągnie cię do wirtualnych bitew z innymi graczami.

13. michaelr

michaelr Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wiedźmina nie lubię- po prostu mi się nie podoba
    RDR- kumpel mi go pożyczy na tydzień(nawet nie wiedziałem że ma)
    DS2- tego mi nikt ze znajomych nie pożyczy ale mój kuzyn ma tą grę bo ma przerobioną konsolę
    AC- jw.

Wczytywanie...