1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z wyborem konsoli - używana czy nowa przerobiona(rgh) czy nie, a może z banem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez krezor, Maj 26, 2012.

1. krezor

krezor Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam, to mój pierwszy post, ale myślę, że dłużej tu z wami zabawie ;)
    Mój problem jest następujący. Chciałbym kupić X'a (Slim), a jestem nowy w tym temacie i zastanawiam, się jaką konsolę wybrać. Na początku zaznaczę, że chciałbym ją przerobić, bo granie na live nie jest dla mnie ważne. A budżet nie pozwala mi zbytnio na duże wydatki i nie powiem chciałbym wydać jak najmniej. Planuję zrobić RGH i teraz mam kłopot, bo nie wiem czy kupić używaną konsolę od razu z rgh czy kupić nową i samemu oddać ją do przeróbki czy kupić w ogóle zbanowaną (z rgh albo bez). Podam kilka linków, nad którymi się zastanawiam może będzie wam łatwiej mi coś doradzić.

1.Konsola nr 1
    2.Konsola nr 2
    3.Konsola nr 3
    4.Konsola nr 4

2. Lotnik421 Xbox One

3. Zagaj

Zagaj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Włocławek
    Ja na twoim miejscu kupił bym nowa( tylko uważaj nie na wszystkich zrobisz rgh) lub używaną bez rgh i lt
    A dlaczego bez rgh , ponieważ nie wiadomo kto to robił i jakim sposobem. U mnie w okolicy koszt takiej usługi to 160 zł w profesjonalnym serwisie

4. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Od takich pytań jest ten temat.

Wczytywanie...

Poleć forum