1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z wyborem...;]

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez maggisto94, Luty 11, 2009.

1. maggisto94

maggisto94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam !

Mam pewien głupi problem: Co wybrać FarCry2 czy Fable2?
    Co byście wybrali na moim miejscu? Dodam że ni emam konta XboxLive.

Dzięki z góry i pozdrawiam .

2. Lotnik421 Xbox One

3. neMeSIz

neMeSIz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    farcry2 jezel wolisz strzelanki, ale powiem ze jest to srednio miodna gra, osobiscie malo czasu przy niej spedzilem, juz wole battlefield bad company, ale bez xbl battlefield troche traci.
    fable2 bardziej w strone rpg, dobra fabulka z nieduza dawka humorku, imho dajaca wieksza frajde z gry :) masz troche ciekawych mozliwosci do popisu.

osobiscie bralbym fable2, moze Molyneux troche jest klamczuszkiem ale ja go lubie i jego gierki rowniez, pozdro

4. dawid9450

dawid9450 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Gry innego gatunku zależy co lubisz. Far Cry 2 jest dosyć długa w singlu jak chcesz pozbierać wszystkie diamenty itd. ale Fable 2 ma dużo zadań pobocznych i bajerów. Far Cry ma jeszcze dobry online ale w Twoim przypadku to nie potrzebne. Jak wolisz RPG to bierz Fable2 , a jak FPS to FC2.

5. maggisto94

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki, przekonałeś mnie.
    FPS'y lubie bo poza konsolą Counter Strike na bieżąco .
    Ale twoja wypowiedź mnie przekonała ze lepszym wyborem bedzie Fable.

Jeszcze raz dzięki.

6. maggisto94

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dawid...ten cytat o długim singlu jakoś mnie znowu "upoziomował" do stanu zero. Hmmm...a inni?
    Co byście doradzili?

7. magiczny

magiczny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Mam Fable 2 i powiem że gierka jest dosyć fajna, chociaż miałem takie momenty że musiałem ją wyłączyć bo zaczynała mi się nudzić. Far Cry'a nie mam, jednak koledzy mówili że taki sobie. Powiedzieli że z fps'ow CoD 4 i 5 lepszy.

8. no1safe

no1safe Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Grałem zarówno w Far Cry 2 jak i Fable 2, więc mam pojęcie o czy mówię, i jako fan FPS'ów... polecam Fable 2 :) Najnowszy FC był (przynajmniej dla mnie) wielkim rozczarowaniem. Przez godzinę, czy dwie sprawia przyjemność, jednak na dłuższą metę jest strasznie monotonny - pojedź tam, zrób to, pojedź tu, zrób tamto (żeby była jasność, owo 'to' i 'tamto' to w zasadzie to samo...) - i jakby tego było mało, często będziesz przemierzać te same drogi ze zbyt wieloma respawnami przeciwników...
    Fable 2 - nie będę się zbytnio rozpisywał - powiem tylko tyle, że grało się świetnie, gameplay mimo swojej prostoty się nie nudził, a questów nie brakowało. :)

9. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mnie się farcry2 na PC znudził po 30 minutach... Jazda 20 minut z dolenj części mapy do punktu położonego na drugim końcu mapy... I tak wszystkie misje... Dziękuje bardzo :)

Fable2 bierz!

10. zenon

zenon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    potwierdzam ze far cry 2 jest delikatnie powiedziawszy srednio na jeza :)
    wlasnie w tej chwili gram w fc2 i deneruje mnie ze musze co chwila jechac/isc z jednej strony mapy na druga.juz teraz wiem ze dlugo nie pogram :)
    respawny (mam na mysli ponowne obsadzenie kryjowki czy bazy przeciwnika przez nowe sily) sa denerwujace ale jak najbardziej realistyczne.

11. Ado o

Ado o Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chotomów
    Trochę dziwne pytanie bo tak naprawdę musisz sam zdecydować na co masz aktualnie ochotę czy na strzelankę (Far Cry 2) czy na RPG'a (Fable II). Mnie osobiście bardziej ciągnie do Fable, ale jak już mówiłem sam musisz sie zastanowić na co masz tak naprawdę ochotę ;).

12. emstar3000

emstar3000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nigdy nie grałem w FABLE (w ogóle nie grałem w RPG) ale FC2 to dla mnie rozczarowanie roku. Po pierwszym FC który był sporą niespodzianką 2 pomimo zastosowania wielu ciekawych gadżetów jest ledwo średnia. Zrobiłem chyba z 20% gry przy czym od chyba 9% zaczyna się w kółko to samo dokładnie tak jak "no1safe" napisał. Fc odradzam !

13. maggisto94

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wydaje mi się że wezmę Fable II. Gdyż grałem w Assassin's Creed a wydaje mi się że te liniowe misje to podobne może być do FC2. Okey Assassins też ma fajna grafę jak Far Cry ale to chyba nei o to chodzi.

Wczytywanie...

Poleć forum