1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z wyborem .

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Bandzioch, Maj 11, 2009.

1. Bandzioch

Bandzioch Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Anywhere City
    Witam , mam taki dylemat , w co inwestowac ? Mam jakies 150zl za to moge kupic kabel bigben vga do monitora lub dysk 20gb + tasiemke . W co lepiej zainwestowac ? Obecnie gram na telewizorze crt jakis stary elemis ale nie anrzekam kolo 24cali . a monitor to asus 19cali panorama max 1440x900.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Skuska

Skuska Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Toruń
    Oczywiście że dysk.

4. sebool12

sebool12 Guest

Dysk to priorytet ;], grać możesz na TV, a miejsca na karcie szybko ci braknie np save od forzy 2 zajmuje 34mb, albo od mirrors edge 9mb

5. hypnos

hypnos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    JO81SX
    A nie lepiej dolozyc do dysku 60GB? Apetyt rosnie w miare jedzenia i za chwile stwierdzisz, ze chcialbys zrzucic pare gier na dysk i owe 20GB stanie sie rownie male co karta 256MB.

6. Qunik93

Qunik93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Górny Śląsk
    Ja również stawiam na dysk ;)

7. grzesiuzz

grzesiuzz XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowy Sącz/Szczecin
    Ja polecam kupić i to w dodatku 60 GB, lepiej sobie dozbierać niż później żałować :), zawsze to można sobie gry zrzucić na dysk:D

8. eikoden

eikoden Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wałbrzych
    znajdź 50 zł jeszcze i u mnie masz 120 gb za 200 z tasiemką ;d

9. tomasz222

tomasz222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia kolo Krakowa
    a ja na twoim miejscu kupilbym dysk 20gb i dolozyl kilkanascie zlotych i kupil najzwyklejszy kabel do monitora..bo ja osobiscie mam takie zdanie ze granie na xboxie i uzywanie zwyklego tv i zwyklych kabli to totalna profanacja tej konsoli
    co za bzdura...mam kosnole od 9 miesiecy...skonczylem okolo 40 gierek a savow na dysku mam z ponad 60 gier....ostatnio robilem kopie zapasowe i skopiowalem wszystkie savy z dysku na wbudowana pamiec w konsoli i zajely tylko okolo 60mb..a gdzie do 250 .. jesli chodzi o savy tylko to karta pamieci bedzie ciezka do zapelnienia..zawsze mozna kupic za grosze druga karte pamieci.... jesli komus nie zalezy na zgrywaniu gier na dysk..to jest on zbedny..

Wczytywanie...

Poleć forum