1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z wybraniem XBOXA 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Damian1432, Styczeń 27, 2010.

1. Damian1432

Damian1432 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich użytkowników tego forum, jest to mój pierwszy post.

Chciałbym się was zapytać jakiego TANIEGO i DOBREGO XBOXA byście mi polecili. Nowy oczywiście. Maksymalna cena to 600 na Allegro lub na Niemieckim Ebay'u. Zastanawiam się też nad sprowadzeniem XBOXA z Niemiec. Szczególnie chcę takiego, żeby było można grać w najnowsze tytuły gier typu GTA IV, FIFA 10. Jestem totalnie zielony w wybraniu tej konsoli. Najlepiej by było, żeby cena była coś pod 600 zł. Może być o ciupkę większa. I mam 1 pytanko jeszcze... Co będzie jeśli XBOX ,,umrze" przez te trzy czerwone kreski przy włączniku. Czy on się już wogle nie włączy?

Proszę o pomoc. Pozdrawiam
    Damian1432

2. Lotnik421 Xbox One

3. dziend0bry

dziend0bry Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legnica
    No to na allegro szukaj wersji Jasper, Falcon .. Te są najlepsze. Jeżeli chcesz instalowac gry na dysku( będą szybciej działaly ) to wybierz Premium(do 700zł uzywki). RROD? Da sie to naprawic, jezeli nie masz przerobionej konsoli to do Microsoftu wysylasz i za darmo Ci robią. A jak masz to do serwisu, koszt 50-100zł

4. johnnynoname

johnnynoname Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    NY
    W tej kwocie szukaj wersji arcade, na płycie jasper lub z 2009 roku produkcji, wtedy nie będzie problemu...

5. p0g

p0g Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    heh za 600 to nie znajdziesz , za 700 tak.

6. DJ.Bart

DJ.Bart Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew
    Kup tylko wersje Jasper nie kupuj Falcon one są awaryjne ROD sam mam Falcon i padła mi konsola, a po drugie wersja Falcon od ponad roku są nie produkowane pacz na datę z tyłu konsoli jak jest po wyżej 01.01.2009r. to jest Jasper i zasilacz ma 150W

7. Predator2000

Predator2000 Banned

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Falcony były już bardzo dobre. A od czego gwara na 3 lata?!

8. DJ.Bart

DJ.Bart Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew
    Mi padła po ośmiu miechach dwa razy kumplowi to samo oczywiście Falcon, i tak jak kupi nową konsole to i tak to będzie Jasper więc nie ma co się martwić moim zdaniem Falcony są awaryjne.

9. Milu

Milu XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ja wiem skąd ;P
    Wszystkie konsole X360 są awaryjne, to zależy od tego jaką "los" ześle Ci konsole. Jedna może wytrwać bardzo długo inna po tygodniu od kupna pada... Mój Falcon z sygnatury już rok chodzi jak należy :) Niemniej jednak Jaspery na obecną chwilę mają najmniejszy procent awaryjności.

10. ryba_tychy

ryba_tychy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Tychy
    Jak chcesz jakiegoś taniego to najlepiej ARCADE Jasper, na Allegro jest sporo ofert.

11. norbertino

norbertino Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Ja w carefourze kupiłem przed świętami drugiego Xboxa za 650zł z 3grami ale chyba i tak mnie w konia zrobili bo nie było darmowego xbox live na miesiąc :ban

12. japon25

japon25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    poszukaj na forum w dziale sprzedam może znajdziesz coś ciekawego . tu masz dosyć ciekawą ofertę http://xboxforum.pl/sprzedam-f46/xbox-360-arcade-jasper-41372.html

Wczytywanie...

Poleć forum