1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z wydobyciem klucza z liteona DG-16D2S

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez joint_operator, Grudzień 22, 2011.

1. joint_operator

joint_operator Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

Miałem zamiar sflashować klocka którego uwalił mi koleś na aktualizacji przez fife 2012.
    Przywróciłem wczesniejszy dash tak by konsola mogła odpalić.
    Wiedze do stworzenia probe'a zaczerpnełem z http://xboxforum.pl/sprzet-f11/jak-wykonac-samemu-probe-spear-do-liteona-tutorial-40125.html (zasilanie i gnd do probe biore z usb)
    JF 0.1.89 wykrywa napęd i widzi kosc flash ,problem zaczyna sie przy zczytywaniu klucza i za kazdym razem JF razi mnie komunikatem "phat key failed" zaraz po komunikacie nakazujacym odlozyc probe i wyl. i wl zasilanie na 5 sekund.
    System operacyjny win xp.
    Łącze sie przez port COM,ale mam tez mozliwosc przez rs232 na usb, obydwie opcje nie przynoszą rezultatów.
    jako ciekawostke dodam ze JF sam widzi kosc flash nawet jezeli nie przyloze probe to wskazanego przezen punktu,wystarczy ze wyl i wl zasilanie napędu.
    (czy to oznacza ze jf wogole nie widzi probe?)
    na igle mam napiecie rzędu ~3,3v.
    Czy ktoś zna solucje dla tego problemu ?
    Z góry dziekuje za wszelkie pomocne odpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Stara metoda użyj pmt hack

4. joint_operator

joint_operator Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    kolego Akir rzeczywiście pmt hack przyniosł efekty z tym ze nie takie jakie chciałem, działąc to działa bo reakcja jest ,tylko problem w tym ze JF zawiesza sie podczas zczytywania klucza. jakies pomysly ?

5. Jax9000

Jax9000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zielona Góra
    aktualizacja sterowników. uważaj by se nie wyczyścić napędu.

Wczytywanie...

Poleć forum