1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z wykorzystanym kodem MSP, bardzo proszę o pomoc.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Patryk Jańczak, Marzec 12, 2012.

1. Patryk Jańczak

Patryk Jańczak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Wpadłem dzisiaj do Media Expert po kod MSP 4200. Widziałem, że ostatni leżał na półce (w takim plastikowym opakowaniu które zdejmują przy kasie) więc wziąłem. Po dotarciu do domu, zauważyłem, że folia z dołu jest otwarta (tak lekko, bardzo lekko). Otworzyłem i co się okazało? Zdrapka zdrapana i łatwo można było wyciągnąć kartę prepaidową. Wpisuje kod i okazuje się, że jest wykorzystany. Po powrocie do sklepu i ostrej wymianie zdań z kierownikiem działu uznał mnie on za złodzieja i powiedział, że oni to mają w "gablotkach" i nic takiego nie może się przydarzyć. Odesłał mnie z niczym. I co ja mam teraz zrobić? Czy ktoś jest w stanie mi pomóc? Może ktoś spotkał się z podobną sytuacją? Dodam tylko, że nikt, dosłownie nikt nie zorientował by się, że folia była z dołu otwarta. Było to bardzo sprytnie zrobione. 150 złotych to nie majątek, ale piechotą nie chodzi. A mi zależało aby szybko móc zaopatrzyć się w te punkty. Dziękuję za każdy post w tym temacie. Pozdrawiam, Patryk.

2. Lotnik421 Xbox One

3. miczu71

miczu71 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Idź do rzecznika praw konsumenta w swoim mieście

Wysłane z mojego HTC Desire za pomocą Tapatalk

4. Dzokej

Dzokej Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Namysłów
    Policja albo tak jak pisze up. Po prostu chamstwo w tym kraju ...

Albo zadzwoń do M$ ale wątpie aby cię chcieli wysluchać .

5. prourug

prourug Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kutno, Poland
    Ms niech sprawdzą kiedy dana zdrapka została wykorzystana. Ty masz paragon zakupu zapewne. Ms niech wystawi jakieś pisemko - porównujesz daty zakupu z paragonu z datą wykorzystania zdrapki...jesteś w domu.

6. Patryk Jańczak

Patryk Jańczak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzwoniłem do Microsoftu. Okazało się, że kod został wykorzystany 30 stycznia 2011 roku i prawdopodobnie zrobił to któryś z pracowników sklepu. Dla mnie to skandal, człowiek kupuje licencjonowane oryginalne punkty a tu jeszcze takie coś. Sprzedawca dalej nie zmienia zdania co do mnie i nie chce mi oddać pieniędzy. Sprawę zgłosiłem na policję, skontaktują się oni z microsoftem i pani z którą rozmawiałem potwierdzi, że zostałem okradziony. Dzięki za pomoc. PS. !Dzokej masz racje, chamstwo, chamstwo i jeszcze raz chamstwo :)

7. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Dzwoń do MS, i powiedź o sprawie poproszą ciebie za pewne o skan paragonu, a jak nie to do rzecznika praw konsumenta dziś 150 zł i zdrapka, a za rok brak telewizora w opakowaniu, pewnie jakiś pracownik zarąbał skoro w gablotce to stało.

Edit. Za długo pisałem, no i bardzo dobrze że poszedłeś na Policję może chociaż się im zbierze za taki numer, bo skoro to było w gablotce to na pewno pracownik jakiś, bo jak niby klient by tam się dostał ? Ciekawe że kierownik jest na tyle głupi że nie wie o sprawdzaniu takich rzeczy przez MS, dla nich to 2 kliknięcia.

8. RuNNerka

RuNNerka Banned Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków
    Wspolczuje. Chamstwo w panstwie...

Wysłane z mojej XPERII Neo V za pomocą Tapatalk.

9. derr

derr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    polak polaka to umie wy....ć

Wczytywanie...

Poleć forum