1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z wykrywaniem ruchu (Kinect)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kuba4ful, Styczeń 11, 2014.

1. Kuba4ful

Kuba4ful Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    Witam!
    Mam taki problem że kinect nie wykrywa nóg lecz wykrywa tułów. W ustawianiu kątu (jak robię śledzenie) ustawiam aby było nisko i dobra wykrywa dobrze nogi oraz całe ciało ale idę w grę np. Hole in the wall to wtedy jestem za wysoko w sensie w tej grze idą dziury i musisz dopasować ciało by przez nie przechodziło lecz jestem za wysoko i muszę kucać abym był dość nisko. Jedynie dobrze działa Fruit Ninja Kinect ponieważ jak włączam i biore begin to wtedy pisze "Calibrating" i wtedy sensor się obniża (lub podnosi zależy jaki kąt był ustawiony wcześniej) i nogi mi dobrze wykrywa ale jak przechodzę do innej gry to sensor znów się podnosi lub obniża :mad-new:. Potrzebuję pomocy bo granie tylko w tą grę za jakiś czas mi się znudzi szczególnie że mam demo i jest tylko jeden tryb :apologetic:.
    Z góry dziękuje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    jaki masz pokoj? jak jest ustawiony kinect? skalibrowales go po podlaczeniu? w jakiej odleglosci od niego stoisz? potrzeba wiecej informacji...

4. jakubmateusz

jakubmateusz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Żagań
    Miałem kiedyś podobyny problem, patrzył centralnie na sufit, okazało się że siedzi za głęboko i pomogło przysunięcie go do krawędzi półeczki , rób tak by przód jego nogi był na równi z brzegiem półki.

5. Kuba4ful

Kuba4ful Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    Pisałem tamto na szybko ale teraz mam czas to odpowiem na pytania. 1.Nie rozumiem pytania 2.Kinect jest ustawiony przed telewizorem a ponieważ pisze że jest za nisko to postawiłem go na pudełkach od gier. 3.Tak kalibrowałem (zapomniałem wspomnieć że problem wystąpił kilka dni temu a xboxa mam od Bożego Narodzenia). 4.Jak mierzyłem to miarka się skończyła a miarkę mam dwa metry ale nawet jak gram bliżej (gdzieś tak 1-1.5m) to jest tak samo.
    Mój kinect jest blisko krawędzi półeczki i jak go bardziej przybliżę to spadnie.

6. barman_2000

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
  7. Kuba4ful

Kuba4ful Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    Na widoku kinecta jest czarna kanapa ale kinect widzi małą część tej kanapy (3/8), jest dywan oraz kilka krzeseł ale są na odległości gdzieś tak 2,5m od kinecta więc nie wiem czy je widzi.

8. barman_2000

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    napewno je widzi, lacznie z kanapa, przy kinecie nie moze byc nic bo kazdy grat zaburza jego prace

9. ROCO

ROCO Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    RUDA ŚLĄSKA
    może nakładka zoom na kinecta?

10. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    No właśnie ta nakładka jeszcze bardziej pogorszy sprawę i zasięg widzenia "kamerki" będzie tak jakby ograniczony.

1 osoba to lubi.
  11. Kuba4ful

Kuba4ful Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    Nie mogę ich przesunąć ponieważ te krzesła to są jakieś specjalne i są połączone ze stołem a kanapa jest duża i jedyne miejsce gdzie mogę ją postawić to za oknem. Skoro to zaburza prace to czemu tego nie było wcześniej odkąd mam kinecta to nie było tego problemu a mebli to ja nie ruszałem.
    Gdzieś czytałem że ta zakładka może zniszczyć kamerkę na kinectcie i jeszcze nie kosztuje tanio to wole nie ryzykować.

Wczytywanie...

Poleć forum