1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z wypakowaniem

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez OmnfG, Listopad 13, 2008.

1. OmnfG

OmnfG Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam problem z wypakowaniem 70 partow 1 gry a mianowicie co chwila dostaje pytanie czy zamienic istniejacy plik na nowy poniewaz maja ta sama nazwe itp, niemowiac juz o tym ze przy wypakowaniu 1 gry sredni czas wychodzi mi 8 godzin.

2. Lotnik421 Xbox One

3. papux

papux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Odp: Problem z wypakowaniem

8 godzin :eek: Chłopie mi zajmuje to jakieś 30s. No chyba że masz kompa 300MHz :D

4. OmnfG

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

to mozesz mi dokladnie napisac jak to robisz bo nieogarniam wypakowujesz do oddzielnego folderu czy do tego samego itp i problem w tym ze mam dobrego kompa a po 30 minutach mialem jakies 6%...

5. papux

papux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Prawym przyciskiem na plik>> wypakój>> ok 30s do 2min zależnie od skompresowania i gotowe.

6. OmnfG

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

no wlasnie tak robie i zajmuje to 7 godzin X d A taki maly offtop jak nagrac stealth patcha do gry ?

Wczytywanie...

Poleć forum