1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z wypalaniem gier.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Bazgan, Sierpień 21, 2010.

1. Bazgan

Bazgan Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam to moj 1szy temat na forum.

Otóż kupiłem xboxa 360 przerobionego LT 1.1 . Gdy proboje nagrac obraz dysku jakiejkolwiek gry przez img burna wszystko jest spoko ale gdy instaluje gre zawsze zawiesza sie na 48-58 procentach (pisze żebym wyczyscil szmatka..). Dodam że nagrywałem juz 8 gier wczesniej na konsole kolegi (miala wave 3 ) i działały , także te co wczesniej nagrałem działają na mojej konsoli. Nagrywam zawsze na verbatimach i jak dotad zmarnowalem ich z 7... co mam zrobic? prosze o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. maclogan76

maclogan76 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    WSZĘDZIE
    Nagrać za pomocą clonecd lub XBC , podczas nagrywania wyłącz wszystkie niepotrzebne programy ( GG , przeglądarkę i nawet antywirusa ) prędkość nagrywania ustaw na max. 4x . Sprawdzić czy nagrywarka obsługuje nagrywanie płyt DL ( dwuwarstwowych ) . Zaktualizować FW w nagrywarce , jeśli to nie pomoże to pozostaje zmienić nagrywarkę na nową .

4. Bazgan

Bazgan Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie moge zaaktualizowac mojej nagrywarki , moja wersja to TS-L633M chyba samsung( Laptop HP)..gdy pobieram sterownik z tad -http://www.firmwarehq.com/Samsung/TS-L633M/files.html to przy odpalaniu pisze this firmware is not compatible with the selected drive. Dodam że wypalać gry wypala , bez errorów ,ale nie instaluje ich do konca w xboxie ; (.

5. biperus

biperus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Raccoon City
    Zmień nagrywarkę. Oczywiście tak jak napisałeś że nagrywa Tobie,ale z błędami. Które widzisz w postaci "wyczyść miękką szmatką" Na pewno to nagrywarka w laptopie? Bo też taką miałem i tak samo jak Ty nie mogłem zaktualizować na nowszego firmwera... Pozostaje zakup porządnej nagrywarki. Bo inaczej duuużo płyt się będzie marnowało.

6. Bazgan

Bazgan Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak w laptopie model Hp probook 4510s. A nagrywarke w laptopie da sie wymienic ? nie wiem slabo sie znam na kompach.

Wczytywanie...

Poleć forum