problem z wypalaniem gier

albinos

Użytkownik
Użytkownik
Witam. mam pewien problem z wypalaniem gier programem ImgBurn. od pewnego czasu nagrywałem gry z prędkością 4x i wszystko hulało jak trzeba, niestety od kilku dni nie wiem co się stało lecz nie mogę wypalić płyty z prędkością większą niż 1x... tzn napisane jest że uzyskano większa prędkość nagrywania lecz w momencie wypalania prędkość nie podnosi się wyżej niż do poziomu 1,2x. zmarnowałem już 6 płyt wszystkie z najwyższych półek. prosze o pomoc. moja nagrywarka to: Lite-On SHW-16H5S
 

Ciesiel91

V.I.P
V.I.P
Pewnie zbliża się koniec nagrywarki, albo płyty inne niż verbatimy.
 

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
Nagrywarka ktora masz to juz staruszek, jak masz windowsa xp zobacz czy w managerze urzadzen w kontrolerze podstawowym i pomocniczym nie masz gdzies trybu PIO, jak masz odinstaluj te kontrolery i zrestartuj system
Nawiasem mowiac nagrywarki juz nie sa w stanie nagrywac z predksocia ponizej 2.4x z powodu budowy mechanizmu i bledow jakie wystepuja przy tak niskiej prędkości
 

albinos

Użytkownik
Użytkownik
tylko ze ja wlasnie chce nagrac płyte z większą prędkością;p w żadnymz ustawien nie mam zaznaczonego PIO a nagrywareczka mimo ze stara hulała jeszcze niedawno jak nie wiem co.
 

incubus

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Palnik poszedł do bozi i tyle .
 

albinos

Użytkownik
Użytkownik
to już go bozia nie odda powiadasz? a jakby mu tam chuchnąć dmuchnać itp?
 

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
Tam nie ma byc zaznaczony PIO ty patrz na biezacy tyb transferu, jest Ultra DMA czy PIO ? Sprawdz w obu kontrolerach
No sorry ale nagrywarka mimo ze nagrywala nie znaczy ze moze pewnego dnia juz nie nagrywac

Palnik poszedł do bozi i tyle .
Ciekaw jestem na jakiej podstawie tak sadzisz
 

Do góry Bottom