1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z wypalaniem nowych gier. Wavy?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kilov1, Październik 8, 2010.

1. kilov1

kilov1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam problem z wypalaniem nowych gier. Ostatnio nagrałem Fifa 11 i wszystko okiej. Ale np WRCFIA czy F1 racing.... w ABGX pokazuje że jest okiej a po nagraniu płyty i włożeniu do Xboxa -komunikat żeby przetrzeć ściereczką czy cuś.... Co jest grane. Mam X z Xtreme na Wave 3. Czy jak gra wyjdzie teraz to ja muszę ją przerobić na Wave3 bo na tym Xtreme nie pójdzie z Wave 4? Jeżeli ktoś może pomóc to moje GG 240 77 43 proszę o pomoc i wytłumaczenie o co tu biega...

2. Lotnik421 Xbox One

3. shoovsky

shoovsky Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    1. iXtreme LT 1.0 / 1.1 odtwarza już wszystkie wave'y . Nie napisales jakiego masz , więc radzę sprawdzić.
    2. Jezeli pisze Ci abys przetarl sciereczka to zrób to , jezeli nie zadziala to kupuj plyty Verbatima , moze i sa drozsze , ale masz dlugotrwalsze granie i pewna gwarancje ze pojdzie.

Jesli pomoglem to podziekuj ;)

Wczytywanie...

Poleć forum