1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z wypalaniem płytek

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez soon44, Listopad 2, 2010.

1. soon44

soon44 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam następujący problem przy i po wypaleniu płytki z grą na Xa.
    Przed nagraniem wrzucam obraz płyty do abgxa wszystko tam zaznaczam co trzeba po czym przechodze do nagrywania ustalam nagrywanie na x2.4 i rozpoczyna sie nagrywanie bufor danych buja sie od 0-100% z czego większosć nagrywania to 0-35% płyta wypala sie prawidłowo (przynajmniej tak podaje program) wrzucam płytkę w konsole czyta czyta i nic wyskakuje możliwość wysunięcia płyty z napędu. Moje pytanie jest następujące czy to wina nagrywarki, programu, może płyty ? wcześniej nagrałem na te same płyty gry i śmigały, może to przez ten poziom buforu? ktoś miał podobny problem? proszę o pomoc bo tak zjechałem już pare płytek i mi sie kończą ;P

2. Lotnik421 Xbox One

3. Smok'e

Smok'e Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Poznań
    Jakiej firmy płytki i jaka przeróbka.

4. endless200

endless200 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Koszalin
    Witaj, naprawdopodobniej Twoja nagrywarka konczy swoj zywot. Ja tez nie pamietam ile płyt stracilem na prubowaniu wypalenia. Ja mialem podobnie ze swoja stara otoz... u mnie gra normalnie sie wypalala po filmiku do gry obojetnie jakiej byl komunikat ze wczytuje gre i na tym koniec.

5. soon44

soon44 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Płytki Omega, nagrywarka a w zasadzie laptop ma 9 miesięcy nagrywarka używana była bardzo rzadko, a wersja przeróbki 1.31

6. koala3333

koala3333 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    xbox

ja mam ten sam problem,

7. kobe720

kobe720 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jeśli bufor skacze to prawdopodobnie mało pamięci RAM i ogólnie słabiutki komputer. Najlepiej nagraj na innym sprzęcie i nagrywarce bo stracisz jeszcze więcej płytek i nerwów.

8. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Może być wina nagrywarki, te w laptopach nie są wysokich lotów. Nie ma takiej przeróbki jak 1.31...

9. kobe720

kobe720 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jeśli winą by była tylko nagrywarka to bufor by był na 100%, Twój komputer nie jest w stanie zapewnić poprawnego przepływu danych do nagrywarki i dlatego tak się dzieje. Rozwiązanie proste czytaj poprzedni mój post. Możesz też się pobawić z czyszczeniem systemu, defragmentacją, itp albo reinstalacją windowsa to powinno ustabilizować buffor. Ale i tak potem może się okazać, że nagrywarka też jest do ****

10. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Nagrywarka na zlacze SATA czy PATA ?
    Jak PATA i jeszcze masz windowsa XP to kontroler wszedl w tryb PIO, odinstaluj kontroler podstawowy i pomocniczy w managerze urzadzen i zrestartuj lapka, po tym juz zainstalują sie od nowa sterowniki i powinno byc ok, ewentualnie jak masz program IMGBURN jest tam opcja Resetuj DMA

11. Eagle696

Eagle696 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Często się tak jest jak pisze Brudsien .
    Zwłaszcza jak bufor skacze i są niskie transfery.

Zdarzało się też że i nagrywarka była zanieczyszczona , nawet nie chodzi o to że dużo płyt wypaliła.
    6-cio miesięczne nagrywarki są już czasami zanieczyszczone - po czyszczeniu OK.

12. BoleK_16

BoleK_16 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Moim zdaniem wina leży po stronie płyty.Ja kupiłem wiele płyt od tych za 3zł do tych za 8zł i żadna nie działała z wyjątkiem Verbatim DVD+R DL.

13. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Bez aktualizacji firmware nagrywarki nawet najlepsza plyta nic nie da bo 6 lat temu plyty mialy inne MID ID niz teraz wiec strategia zapisu jest bledna

Wczytywanie...

Poleć forum