1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z wypalaniem !! pomocy prosze!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Snikers230993, Październik 9, 2011.

1. Snikers230993

Snikers230993 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam! Mam problem z grami Dark Souls i Driver San Francisko, a mianowicie z ich wypaleniem. Jak wiemy waza one wiecej niz plytka DL+ probowalem je nagrac Img oraz Clone CD stracilem na tym 4 plytki i podczas nagrywania img przy 97% wyskakuje blad o ktorym wiemy a przy Clonie nic sie nie dzialo. Myslalem ze dobrze sie nagralo lecz sie mylilem zadna z tych 4 plytek nie dziala. Blad polega na tym, ze gdy wkladam plytke do konsoli robi sie czarny ekran nastepuje ladowanie gry(ekran robi sie czarny) po czym pojawia sie zpowrotem menu glowne konsoli i mam mozliwosc danie "zagraj w gre" lecz dalej to samo. Moze mi ktos pomoc ? Prosze, wie ktos co jest nie tak?

2. Lotnik421 Xbox One

3. BROLY

BROLY XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Białaczów
  4. Snikers230993

Snikers230993 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    LT 2 tak przynajmniej mi mowiono mozna to jakos sprawdzic?

Wczytywanie...

Poleć forum