1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z wypalaniem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez radi2321, Czerwiec 20, 2012.

1. radi2321

radi2321 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam,
    Mam duży problem z wypalaniem gier. Posiadam nagrywarkę ihas 124 B z wgranym lt max pod verbatimy. Co druga płyta "idzie do kosza".Wygląda to tak nagrywałem Forze motosport 4 dvd 1(wg poradnika na tej stronie) to się powiodło nagrałem cod mw3 też chodził, zacząłem nagrywać Fife to nawet nie zaczeło sie nagrywać i już wyświetlił się błąd potem nagrywałem GOW3 to wszystko ok, a z kolei nagrywająć NBA 2k12 wszystko zaczeło się okej a na około 1% Device Buffer spadł do -10980% i płyta zaczęła zwalniać nagrywanie i po chwili komunikat z błędem. Wszystkie obrazy były sprawne co wykazał Abgx 360, a ustawienia ImgBurna takie jak w poradniku. Nagrywarkę kupiłem tydzień temu i nie instalowałem żadnych sterowników (nie umiałem znaleźć). Aha jeszcze jedno z początku były problemy z podłączeniem 2 nagrywarek jedna działa druga nie czasem się włączał bluescreen itp. ale teraz wszystko pod kontrolą.Co mi poradzicie przerzucić się na inne płyty ? Czy może coś innego?
    Z góry dziękuje za odpowiedzi

przepraszam że podbijam ale ważne nie wiem czy nagrywać następne

2. Lotnik421 Xbox One

3. wafel23

wafel23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    GreenBeach
    odpowiednie ustawienia pod verbatimy w imageburn oraz wgrany FW do nagrywarki pod te plyty

4. radi2321

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Przecież napisałem że mam wgrany LT Max pod verby a imgburn tak jak w poradniku

5. radi2321

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    czy naprawdę nikt nie ma nic do powiedzenia ?

6. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Kupiłem płyty gdzie indziej. Możliwe że wadliwa partia.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum